Autor Zpráva
Whimsy
Profil *
Docela mě naštval vyhledáváč Seznam ... chci se přihlásit na mail a ono to nejde ... nevíte někdo,co se děje, vím, že 9. to bylo mimo provoz ...
Paulí
Profil
možná to bude tím, že při přihlášení zadáváš špatné heslo kvůli CAPS LOCK
Petr Tichý
Profil
Nebo NumLock.
HajekJirka
Profil
Whimsy
A máte u seznamu zřízený e-mail?
Taps
Profil
Whimsy
Zkus se podívat i do nastavení firewallu.
Lexter
Profil
Whimsy

Mě se vždycky vyplatilo zeptat se zdroje.
WebMaster
Profil
Stejně je seznam na nic, zkuste www.gmail.com ;)
djlj
Profil
WebMaster
Tvým příspěvkem jsi tazateli určitě pomohl. Určitě se teď vykašle na přihlašování na Seznamu a hned se půjde registrovat na Gmail, který je — dle mě — úplně stejný.
WebMaster
Profil
Píše že se mu nejde přihlásit na seznam a tak píšu že pokud by mu to nadále nešlo, ať to zkusí zde. Vůbec jsem nenapsal "ať se vykašle na seznam"!

Teď k tématu:
Já jsem dříve měl takovéto problémy na seznamu taky, vyřešil jsem to jednoduše, napsal jsem na techhelp jestli mi mohou změnit heslo, to nepomohlo, tak jsem jim napsal, jestli by bylo možné účet "restartovat". Ha, pomohlo to ;)
djlj
Profil
tak píšu že pokud by mu to nadále nešlo, ať to zkusí zde
Fakt? :D Že to v tom původním příspěvku nikde nevidím :D
WebMaster
Profil
No asi máš pravdu, sem to asi nepochopil, se omlouvám :D
Morasino
Profil
Na seznamu jsem měl taky tyhle problémy,radši jsme přešel na gmail,ale i tam jsou někdy problém např. s načtením.
WebMaster
Profil
No, ale po aktualizování se to už načte. Mě se ještě snad nikdy nestalo, že by nešel.. Tím nemyslím, že vždy šel jak má, ale ze všech webů poskytujících mail je tento podle mě nejlepší.
WebMaster
Profil
Na seznamu jsem měl taky tyhle problémy,radši jsme přešel na gmail,ale i tam jsou někdy problém např. s načtením.
Furt lepší když se to párkrát nenačte než když se ti 2x do roka smažou všechny nebo alespoň některé zprávy.. :)
Vladosik
Profil
Pridam se do teto diskuze, protoze si nemyslim, ze je Seznam tak spatny a 2x do roka maze zpravy. Email mam od zacatku stredni a za tech nekolik let jsem mel jen jeden problem, kdy mi na nekolik dnu zmizeli emaily, ty ale byli posleze obnoveny.
Jestli mas takovou zkusenost, ze Ti kazdych 6mesicu mazali emaily, tak je mi Te lito, ale myslim ze to zas tak "zhave" neni...
WebMaster
Profil
Ja nerikam ze je mažou, ale vždy byla nějaká chyba a smazaly se. Mě osobně se to nestalo, ale mím kamarádům se to stávalo stále... Neříkám, že Seznam je špatný, ale...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0