Autor Zpráva
tiny
Profil *
Ahoj nevite o nejake jednoduche aplikaci pro spravu pozadavku? S moznosti vice uzivatelu, pridavani priloh, postupovani a vraceni pozadavku?
temistokles
Profil
Čo všetko by mala aplikácia zvládať? Malo by sa jednať o serverovú (webovú) alebo desktopovú aplikáciu?
tiny
Profil *
Mělo by jít o serverovou aplikaci. Interni klient marketingu by zadal pozadavek (napriklad vyrobu banneru) pres webovy formular by zadal povinne parametry a uploadoval podklady. Pozadavek by se dal preposlal koordinatorovi (marketing) ten by pozadavek editoval a schvalil a predal grafikovi. Ten by pozadavek vyridil, uploadoval hotovou praci a poslal v procesu pres koordinatora zpet. Takova je predstava. Mne zajima, zda existuje nejake jednoduche reseni tohoto procesu.
Aesir
Profil
tiny:

Myslím, že nejpoužívanější aplikace tohoto druhu jsou bugzilla a request tracker. Bugzillu můžu osobně doporučit, umí toho docela dost.
Railbot
Profil
A já naopak bugzillu nedoporučuji. Umí toho dost, zbytečně. A není zrovna user-friendly. Pro méně zkušeného vývojáře je to bludiště. Pro nějakého panáka z marketingu už tuplem, o tom bych mohl vyprávět historky. Existuje spousta jiných systémů, které jsou mnohem přehlednější a uživatelsky přívětivější.
Aesir
Profil
Railbot:
A není zrovna user-friendly. Pro méně zkušeného vývojáře je to bludiště. Pro nějakého panáka z marketingu už tuplem, o tom bych mohl vyprávět historky.

Souhlasím, pokud jde o správu pouze nad jedním projektem určitě půjde najít nějaká jednodušší aplikace (klíčová slova issue tracking, bug tracking...). U bugzilly její komplexnost vnímám jako plus právě u většího množství projektů a samozřejmě výhoda je i v její ceně :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0