Autor Zpráva
šufánek
Profil
ahoj, je mi 22 let, jsem mužského pohlaví a neumim namontovat vypínač. to je asi v kostce všechno. Jak řeší moderní muž takový problém? Na gůglu. Nepovedlo se. (ty ***** američani používaj jiný vypínače ). Jak postupuje moderní muž dál? ano, dá to na fórum. Takže:

Je to fungl novej klasickej vypínač. Ten pazmek má klapky napevno přidělaný k osičče. Abych do něj mohl přidělat dráty, musim se dostat ke šroubkům, a ty jsou přímo pod klapkama. (klapkou rozumim to na co se normálně šahá) Osička nejde vyndat a tudíž se k šroubkům nedostanu. help!
roberta
Profil
šufánek
a aký to má súvis z webdesign-om?
Taps
Profil
šufánek
Určitě je to zajímavý problém, ale do této diskuse nepatří. Jak již titulek napovídá tak toto fórum je zaměřené na webdesign.
quinux
Profil
šufánek
Moderní muž by měl taky umět hledat a google mu možná něco najde. A když už se rozhodne využít fóra tak by sei měl najít nějaké elektrotechnické a né o webdesignu.

Nemluvě o tom, že když to neumíš tak do elektřiny nehrabej, ještě to toho moderního muže zabije.
šufánek
Profil
omlouvám se, s webdesignem to nesouvisí - ale elektrikářských fór v čechách moc neni ( a v zahraničí maj jiný vypínače ). Výhoda tohohle fóra je, že člověk dostane rychlou odpověď. Nemyslim si, že sem ten dotaz nepatří - jsme konec konců v sekci "nezařaditelné" :)
Manq
Profil
šufánek
Můžeš zkusit toto. Snad pomůže.
šufánek
Profil
manq: díky, pomohlo - tady je řešení.
Joker
Profil
Ježiš, to napadlo i mě, prostě tu krytku sundat :o)))

Jak řeší moderní muž takový problém?
Programátor? Neřeší, prohlásí tmu za nový standard :)

Anebo sto programátorů? Jeden mění vypínač a zbytek píše manuál na výměnu vypínače, příručku "Výměna vypínače pro pokročilé" a lokalizace do různých světových jazyků ;)

Anebo... ale co, stejně je všechny znáte :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0