Autor Zpráva
armin
Profil
Zdravicko, neviem kam inam to dat nez sem... Pozrite sa na http://kurzy.armin.sk - napisal som myslim celkom sikovny skriptik pre rychly prevod peniazkov. Je to super vec pre vsetky uctovnicky a uctovnikov na Slovensku, hlavne ak maju spracovavat vacsie kvantum zahranicnych faktur - je to zdlhave vyhladavat aktualny kurz v den vystavenia faktury. Ja som si napisal takuto vychytavku, kedy zadam sumu faktury, napisem den z ktoreho je dana faktura (ak nevypisem datum, bere sa dnesny) a kliknem na cudlik a vypise mi to vsetko potrebne + prepocita danu sumu podla aktualneho kurzu na SKK.

Priklad: mam fakturu v sume 1490,- Kc zo dna 17.5.2007. Tak napisem 1490 do kolonky pre sumu, menu necham CZK a do datumu napisem 17.7.2007 a kliknem na cudlik. Vyskoci mi vsetko potrebne + original odkaz na nbs.sk (pre ludi co neveria + pre pripady pred 2.5.2002, pretoze pred tymto datumom nbs.sk nedava k dispozicii kurzove listky v xml formate).

Je to blbuvzdorne a odolne voci dementnym vstupom. Budem rad ak sem hodite svoje nazory a ci to bude aj niekomu k niecomu dobre ;)

P.S.: Robil som to pre vlastne ucely, ak by bolo potreba pridat nejaku dalsiu menu, napisete, no problem.
Mike8748
Profil
>> Je to blbuvzdorne a odolne voci dementnym vstupom.

bych nerek.

cokoliv co nezacina cislem to bere jako 0
pokud zadam treba cislo1/cislo2, tak to bere jenom cislo1
kdyz je v cisle mezera, tak to bere jenom prvni cast (do ty mezery)

takze zas tak vymakany to nemas

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0