Autor Zpráva
Kuchva
Profil *
Dobrý den... projížděl sem tu forum, ale nějak sem se zrovna k tomuhle nemohl dostat, takže se omlouvam, jestli už to tu zaznělo a ja to tady budu znova omlívat :)

De o to, jestli se porušují autorské práva, jestli-že mám pouze grafický návrh, který nikdy jako www stránka nebude realizován, a použiji v něm prvek .... například ženu z wallpaperu, který je autorsky chráněn :) (a následně to někdě vystavím na nějaké stránce s grafickými návrhy)
Osobně bych řekl, že to trestné je. Nevím do jaké míry. Jenže jednou sem takhle své navrhy prezentoval a nějaky němec mi napsal, a't si na to dam pozor. Byl to přesně ten samý případ, který popisuju s tou ženskou. Tak jsem mu napsal a ptal jsem se ho a on mi řekl, že pokud je to jenom návrh, tak to nevadí :)

A tak bych se chtěl radu těch zkušenějších. Moc mu totiž nevěřím ;)
Děkuju ..
Lexter
Profil
Není to legální, pokud není u obrázku řečeno, že je určen k volnému požití. Jako by nebylo dost free fotobanek.
Kuchva
Profil *
Dobře...a když je to takhle rychle odbytý. mužu ještě jeden dotaz ? Zakaznik si nechal udělat stranku od jiste osoby. Ta už ale na stranku na rok nesahla a neni k zastižení. a dluží peníze. Zakazník si proto nechal udělat druhou stránku od někooho jiného. Muže ten první tvůrce stránky nějak poškodit toho druhého ? :)
Railbot
Profil
V jakém slova smyslu? Bude ho pomlouvat nebo mu auto objede dvackou? Pokud jde o web, tak ne, jestli už němá přístup do administrace / na ftp, kde stránky jsou. A proč by to měl dělat, když se už o ty stránky nezajímá? A zarazilo mne, že někdo kdo vytvořil stránky a staral se o ně dluží peníze.
Kuchva
Profil *
Nevím, jak by ho mohl poškodit. No jestli by to mohl udělat třeba kvuli nějakymu zisku.
No ma přistup na web. ale ten web je tak zašitej, že ho nikdo nenajde. On teda nedluží....špatně sem to napsal. Jenom dostal peníze a o stránku se přestal starat :)
Kuchva
Profil *
Este jeden dotaz, mohu používat na stránkach obrazky z wallpaperu, ktere jsou volně ke stažení na všech velkych wallpapers serverech ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0