Autor Zpráva
mirda
Profil *
Je legální když si za vytvoření www stránek řeknu nějaký penízky když nejsem plnoletý??
Lexter
Profil
Jistě, že je, sepiš smlouvu. Pokud ti je nad 15, ber to jako brigádu, třeba.
mirda
Profil *
A pokud mi ještě neni 15?? jakou smlouvu?
Lexter
Profil
mirda
Smlouva o provedení práce nebo o dílo. Nebo myslím není problém požádat taťku nebo mamku. Samy budou rádi, že vyděláváš ;).
mirda
Profil *
Nojo..táta se jmenuje stejně jako já :)
Fejtis
Profil
Na tom ale vůbec nezáleží :)
Keilew
Profil
Fejtis
Ale bodne to. My to máme doma taky tak a jeden za druhýho můžeme přebírat doporučenou poštu nebo "do vlastních rukou";-)
Mustafa Ibrahim
Profil *
Keilew

jeden za druhýho můžeme přebírat doporučenou poštu nebo "do vlastních rukou"

né vždy to ovšem musí být výhoda :)
temistokles
Profil
jeden za druhýho můžeme přebírat doporučenou poštu nebo "do vlastních rukou"

V mojom prípade záleží od nálady pracovníčky pošty :) Titul nemám, keď ho tam odosielateľ uvedie, niekedy mi to dajú a niekedy nie - to už závisí od konkrétneho človeka, čo príde s listom.
Azu
Profil *
Pokud dotyčný nechce daňový doklad a dát si to tak do účetnictví, tak ti může dát klidně peníze na ruku, je to zcela legální pokud to neděláš častěji jako zdroj příjmů a od stejné osoby nedostaneš během dvou let tuším max. 2x 30 000,- a nedaní se to.
Bhu
Profil
že po takový době otevírám tohle fórum...

Nedávno mi bylo 15 a rád bych si trochu začal přivydělávat. Potřebuju se registrovat někde na úřadě nebo můžu rovnou apsat na stránky "Jo už mi je 15, pište pokud chcete webík" ? a co zdanění? Kdyžtak hoďte odkazy, dík ;)
souki
Profil
www.jakpodnikat.cz
Bhu
Profil
jo takže živnost. list nepotřebuju, super, Jednotný registrační formulář asi pudu vyplnit, daňová evidence - ok, to pojištění asi ne, když studuju a tak, daňové přiznání podám (nebo ne? :D) a DPH - lol tak milion asi nevydělám takže pohoda

pokud se mýlím, opravte mě ;)

edit
Hele v sekci Tvorba www, SW se píše že mi musí být víc jak 18 - cože?
vertigo4
Profil
Bhu
registrovat se na úřadě (tím myslím získat živnostenský list) můžeš až od 18. takže bych to být tebou neřešil a normálně bral zakázky jako smlouvu o provedení práce nebo o dílo, jak psal Lexter... daňové přiznání také neřeš...
Bhu
Profil
:D Dobře, dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0