Autor Zpráva
imodium
Profil *
zdarec,

Chci se zeptat jestli jde nějak zrušit či úplně skrýt ikonu ,tu kterou když si zruším automatické akualizace, tak mi v panelu úloh naskočí, že můj počítač je ohrožen.. takže sez ptám,jde to nějak zrušit či skrýt aniž bych musel mít zapnuté automatické aktualizace.? děkuji.. WinXP-prof-Service Pack2
djlj
Profil
Vypni si ve službách centrum zabezpečení.
imodium
Profil *
:thx
Miloš
Profil
Nevím, jestli je zcela vhodné vypnout aktualizace.
Teda – záleží na tom, jestli je počítač v síti, na internetu, nebo vůbec není k ničemu připojen.

V práci jsem nepřipojen a užívám ho výhradně sám, takže žádné aktualisace, žádný antivir, žádný firewall, plná spokojenost.
Doma jsem trvale na netu, ale aktualizace jsem nastavil tak, aby mi byly pouze oznamovány, stahuju a instaluju ručně.

A jinak – v systrayi se v XP dají ikonky skrývat, takže by tam venkoncem mohla být i tahle červená otrava, které by se nastavilo, aby se stále skrývala.
djlj
Profil
Miloš
Hmm, to jo, ale k čemu vlastně to Centrum zabezpečení je? Tuhle a ještě kupu dalších služeb vypínám okamžitě po instalaci systému; podle mě jsou úplně zbytečné.
embee
Profil
stahni si xpAntiSpy, tam muzes to centrum uplne vypnout
imodium
Profil *
:thx
DoubleThink
Profil *
Nevím, jestli je zcela vhodné vypnout aktualizace.
Centrum zabezpečení != aktualizace
Centrum samo o sobě nic nedělá (jenom umí prudit bublinama).

Hmm, to jo, ale k čemu vlastně to Centrum zabezpečení je?
Tak třeba když jsem si omylem vypnul aktualizace u NODu 32, tak mě na to Centrum upozornilo ;)

Ve Vistě už jde nastavit úroveň upozorňování...
Nikola
Profil *
Ahoj...nějak se mi uplně vyplo centrum zabezpečení...píše mi to že není momentálně k dispozici...vůbec nevím ajk se to stalo a co s tím dělat...a hlavně mi díky tomu začal blbnout antivir a nový nejde neinstalovat...nevíte někdo co stím?
Miloš
Profil
Zkus ho zapnout ve službách:
Start —> Spustit —> services.msc —> ENTER —> v levém sloupci najdeš název centrum zabezpečení.
Dvojklik na této položce a jednak v roletce Typ souštění vyber Automaticky, druhak tlačítko Spustit.
Nikola
Profil *
Díky moc...už to jde:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0