Autor Zpráva
Vojta Kotoun
Profil
Zdravim lidi,
jen bych se chtěl zeptat koho bobardují klany o sponzoring
a jak jsou drzý.
Mě se to docela stává a jak neslušně žádájí radši ani nnebudu říkat.
Když se zeptám např.: Jak jste dobří?
A oni třeba odpovědí: Dost, byli jsme v jedné lize kde bylo 20 klanu 1., ale uz nevim adresu.
A když bse zeptám: A jaký je váš web?
A oni odpoví: No....měli jsme, ale už zrušili.
Tak povídejte i vy.
Ondřej Fejtek
Profil
Já to ignoruji
nightfish
Profil
většinou se stačí slušně zeptat, co konkrétně mi jejich sponzorování přinese a je klid
Vojta Kotoun
Profil
no co nabídnou oni říkají reklamu na webu který jim udělám, jenže proč strávit čas nad tím děláním webu, kde je strašně malá pravděpodobnost že bude velká náštevnost, to radsi rozjedu nejaky projekt
Ivorius
Profil
já už mám na to v thundebirdu koncept, stačí odpovědět jednou že nemám zájem a většinou to stačí.
Timy
Profil
mohl bys mi vitvořitm stil stranky jako je na teto strance předem dekuji www.cs-source.ezin.cz
> Ahoj a co za to?
>> co chces
>>> 10,000

Neodpověděl.
Vojta Kotoun
Profil
a neexistuje neco co by zakazalo tyhle zadosti? myslim treba nejaky plugin do icq?
Radek Novák
Profil
Taky mám poměně hodně žádostí. .. Ono většinou žádný sponzoring není výdělečnou činností..
djlj
Profil
Jojo, takových dotazů máme několik týdně :).

Ale na tuhle odpověď se už nikdo neozve:
Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem.
Sponzoring Váš můžeme poskytnout za následujících podmínek:
1. Získáte od nás na jeden měsíc doménu http://neco.hy.cz/ a webhosting dle požadavků.
2. Za tento měsíc musíte sehnat platící klienty, kteří u naší společnosti utratí 1,5 násobek ceny Vašeho hostingu (vyberete-li si tarif Maxi 2 za 120,-/měs., tak musí klienti utratit za hostingy 180,-/měs.); pokud splníte, bude Vám zaregistrována libovolná volná nadnárodní doména a sponzoring od nás získáte; pokud nesplníte, sponzoring od nas nezískáte.
3. Nepřejeme si být uvedeni nikde na webu, ani hrách, ani tričkách, ani nikde jinde nějak prezentováni.

:))
Všichni totiž chtějí něco za nic.
Ostiepok
Profil *
Takze ja sa v tomto prostredi dost pohybujem a musim uznat ze je vela klanov ktore proste napisu dajte nam server dame si vas baner na stranky (na ktore chodia tak auto-boti aj to prehanam) a na klanove trcika ( ktore im musite zaplatit ).Taketo ziadosti by som ignoroval aj ja no existuju aj klany v cesko-slovenskej komunite ktore si taketo veci uvedomuju a sponzoring nevybavuju formou dajte nam ale formou vzajomnej prospesnosti.Slusne sa spravaju ,maju urcite zaklady co sa tyka etiki a podobnych veci a vedia vam za sponzoring nieco poskytnut.Takichto klanov nieje vela ale su aj take tak Vas chcem poprosit nehadzte vsetkych do jedneho vreca robite rak hanbu tym ktory sa naozaj vyznaju a naozaj maju co ponuknut.
Webster
Profil *
Mě nabízely reklamu na jejich web ( 100 lidí denně), vymyslely slogan který byl tak zajímavý že sem začal uvažovat, zeptal jsem se ještě něco nebízíte? Nabýdli mi že budou sprejovat moje logo ve hře counter strike source což při jejich aktivitě nebylo špatný. Schválil sem a platil sem jim server (300kč/měsíc) Vyneslo mi to asi 5000kč za měsíc, když najdete třeba neznámej ale aktivní klan může se to vyplatit :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0