Autor Zpráva
wifon
Profil
Zdravim Vas vsetkych!

Prosim Vas skuste si kliknut na www.hotelnosovice.cz, mam tam dosti divny problem! Hned na uvodnej stranke (pod nadpisom "Vitame Vas") mam tri odkazy. Fotogalerie, Akce a Kde nas najdete, vsetko su to klasicke odkazy ale nefunguju, vlastne funguju ale len do polovicky!To znamena ze Fotogalerie sa sprava normalne na Akce sa da kliknut len ak ukazujete na vyzsiu cast toho odkazu a Kde nas najdete nejde vobec!To iste robi aj pri obrazku Ubytovani ktory je ako odkaz ale reaguje iba vo vrchnej casti (ak ukazem na stred toho obrazku tak nereaguje vobec!)To iste robi aj pri polozke Restaurace kde su dva linky Jedalni listek a Napojovy listek, taktiez nefunguju!Akoby nefungovali odkazy do polovicky stranky!Neviete cim to moze byt?Dakujem pekne!
Alphard
Profil
mně to funguje (Opera)
Mistr
Profil
Oprava adresy: http://www.hotelnosovice.cz/
jrm
Profil
Hádám na chybu v CSS. Ve FF mi Kde nás najdete nejde, ani se nezobrazí podtržení odkazu po najetí myší. Když jdu na Fotogalerii a pak se vrátím, tak se mi Akce podtrhuje až při najetí myší o něco výš (předtím OK). V IE se rozhodí celá stránka, ale odkazy fungují.
J
Profil *
wifon: BTW v IE ujeté - pravý sloupec až pod levým
wifon
Profil
Neviem na mansom royliseni mi to nerozhadzovalo! :( Musim na to kuknut!A s tymi odkazmi, bode to CSSkom? :(
J
Profil *
"A s tymi odkazmi" - mi připadá, že něco neuzavřeného nebo překříženého někde úplně jinde má na ně vliv. Zkus postupně odstraňovat části kódu, do kterých se mohl vloudit překlep, třeba <input type="image" name="ctl00$ImageButton1"... - dokud nenajdeš ono nemocné místo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0