Autor Zpráva
Celebi
Profil
Existuje na rapidsharu nějaká jiná možnost platby premium účtu než přes kartu?
Railbot
Profil
Jedině přes telefon (volání), jinak ne. Přes kartu je to ok.
peki
Profil
Railbot
da sa aj cez RS.com dealerov
Celebi
pozri ceskych dealerov www.predplacenky.cz
Railbot
Profil
peki
Je to možné, ale to bych neriskoval přes nějaké prostředníky.
Bali
Profil *
www.predplacenky.cz fungují
DoubleThink
Profil *
ale to bych neriskoval přes nějaké prostředníky.
Tak si vyber z autorizovaných resellerů.
pEeLL
Profil
předplacenky mohu doporučit. po odeslani penez na ucet jsem měl premium aktivni do dvou hodin. a to v SOBOTU.
Neutralino
Profil *
při platbě kartou je účet aktivní prakticky hned. Problém ale mám s trafficem. Ačkoli je hranice na 10 GB/den, včera mi to psalo "You have exceeded the download limit.
You can download 10 Gigabytes per day..." už po cca dvou stažených GB, dnes po šesti. Údaje z "View Logs" přitom jasně dokazují, že jsem stáhl jen ty 2/6 GB. Když jsem jim to napsal, arogantně mi snížili traffic na 4GB. Máte s tím někdo zkušenost? Nevíte co s tím?
Jan Tvrdík
Profil
Neutralino
To bude tím, že to stahuješ přes špatný software, myslím, že to maj vysvětlený ve FAQ. A ten limit ti IMO snížit nemůžou, protože je to porušení podmínek.
Neutralino
Profil *
Downloaderů jsem vyzkoušel několik, ale jediný vyhovující je Free download manager. Zkusím se tedy podívat do FAQ. Jinak to vypadá, že to na ty 4GB aktuálně snížili všem.
Jan Tvrdík
Profil
Neutralino
Aha, máš pravdu http://rapidshare.com/news.html, ale píšou, že by to mělo být jen dočasně.

Jinak tady je citace z FAQ ohledně špatně počítaného traficu:
The display of the used traffic is incorrect.
Download Managers cause additional data traffic, e.g. if you download a large file in parallel parts, as opposed to downloading the whole file at once. This results in more data traffic than corresponds to the size of the file. The more such parallel streams are initiated, the more additional traffic is generated. RapidShare accurately logs the data traffic that leaves our own network.
Morasino
Profil
Neutralino
Stahuj přes jejich oficiální, nebo přes rapget. :)
Neutralino
Profil *
Díky, i když to jejich zdůvodnění nechápu. I pokud stahuju po sekcích, tak snad objem přenesených dat by měl být stejný.
Jejich ofic. jsem nerozjel, ale FDM umožňuje vypnout dělení na sekce. To by to mělo vyřešit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0