Autor Zpráva
Gekon
Profil
Prodám Fortron BlueStorm 350 W
- naprosto tichý větráček
- záruka ještě 14 měsíců
- všechny kabely obaleny v modré síťovině (originál)
- 2x napájení SATA
- 3x napájení IDE
- 6pin pro grafické karty



Cena: 700 Kč
boxer
Profil *
Klikal sem na to zvetsit ale nak to nejde :D
Gekon
Profil
boxer
No jo, to je divný:)
armin
Profil
Gekon: zdravicko, jeste bych ti doporucil prasknout inzerat zde:
http://pcbazar.net/

Je to fakt super inzertni portal - na vse souvisejici s pc technikou a prislusenstvim...
Mistr
Profil
armin
zdravicko, jeste bych ti doporucil prasknout inzerat zde
Jak znám kolegu Gekona, jistě o tomto webu slyšel. Ovšem ber to tak, že chtěl zdejším diskutujícím nabídnout jistou exkluzivitu v možnosti pořízení nabízeného zdroje. Proto svou nabídku umístil právě sem.
Vladosik
Profil
Ja furt nevím... Mám taky Fortron 350W, takže bych si moc nepomohl, ale láká mě ta modrá barva, která by mi dobře zapadla k mému PC. Má to cenu vyměnit, toť otázka... Můžeš mi prosím Gekone říct, jeslti nabídka stále platí, ať o tom přes noc nepřemýšlím zbytečně? Děkuji;-)
Gekon
Profil
Vladosik
Jasně že pořád platí. Jsem rád, že má zájem někdo, koho znám. Tudíž pokud ho chceš, dostáváš slevu 100 Kč:) Ta platí i pro všechny ostatní z této diskuse, koho alespoň trošku znám:)

armin
Díky za tip, už to tam visí;)

Mistr
S tou exkluzivitou máš pravdu, ale ten web jsem doteď opravdu neznal:)
quinux
Profil
Gekon
Tudíž pokud ho chceš, dostáváš slevu 100 Kč:) Ta platí i pro všechny ostatní z této diskuse, koho alespoň trošku znám:)
To zní zajímavě. Znáš mě? :-D

Taky už chvíli uvažuji jestli bych ho nevzal, ale původně jsem chtěl 400W zdroj, tak nevím jestli by 350W nebylo málo :/
Railbot
Profil
Docela mě zarazilo, že se zde nikdo nezeptal na důvod prodeje :)
Gekon
Profil
quinux
Tebe taky znám, takže jestli máš zájem, ozvi se:)

Railbot
Důvod prodeje? Už mi přes čtyři měsíce leží ve skříni, jelikož EN8800GTS fakt neutáhnul:)
armin
Profil
Gekon: jinak ja mam tady to pres 1,5 roku, jede to nonstop, no mozna 15-16 hodin nejel, ale max. spokojenost, stabilita napeti a celkova spokojenost maximalni. Tehda jsem za nej dal 2,5 penez, nyni je to uz smesna cena...
Gekon
Profil
Jo, tak ještě prodám CPU.

Intel Pentium 4
2,4 GHz
1MB l2 cache
Socket 478
Jádro Prescott

Cena: 500 Kč
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0