Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Omlouvam se, ale nemam primy kontakt na cleny "naseho tlachtace" a zname Lextera, a tak vyuzivam toto forum. Dnes prestalo forum, potozmo i stranky webgrafiky fungovat - http://webgrafika.ljt.cz/ . Vite nekdo, co se deje? Keilew a spol?
Jedine co se mi podarilo zjistit, jsou informace od Leslie Lensen, ze by mel mit nekde stalou praci. Ale neverim tomu, ze by kvuli tomu s nami prestal uplne komunikovat, zrusil webgrafiku, atd.
Vite nekdo neco noveho o Lexterovi?
Railbot
Profil
Vladosiku, Lex opravdu přestal Webgrafiku provozovat a začal se věnovat své stálé práci, nyní se mezi námi Lex již nevyskutuje.
Petr Tichý
Profil
Ale..., děláte jakoby zemřel. *smajlik_neunavne_kroutici_palici*
Lexter
Profil
Opravdu je to tak kluci, je mi líto, že jsem se vám neozval. pokud bude mít někdo zájem o databázi webgrafiky, ať mi napíše na můj mejl.

Leslie mě informoval. Ano, mám stálu práci, grafika je příliš nestálá. Na mejl mi klidně piště, ale Leslie mě klidně nahradí. Spíš mě už brzo pokoří ;).
Lexter
Profil
Raději to tu zamkněte, téma na prd :-D.
Keilew
Profil
Já tě fláknu, Lextere! My tě už pohřbili a on si prostě jen smázne server a jakoby nic...
Nic proti, ale aspoň jsi mohl napsat, že nemám dál kódovat webgrafiku, ušetřil bych si čas a potažmo peníze...
Lexter
Profil
Keilew

Jen klid, pošli mi šablonku na mejl spolu s cenou, nevím co řešíš ;).
Keilew
Profil
Lexter
řešim to, že už ti mailuju přes 14 dní a bez odezvy. A mobil jakbysmet...
Lexter
Profil
Keilew
Tak to pošli ještě jednou a neřeš, otravné. Fakt to tu zamkněte, nemá to smysl.
Keilew
Profil
Pro tlachtátory - tlachtaci nahodím během zítřejší noci na tlachtace.keilew.net.
Lexter
Profil
Keilew
Proč? ljt fachčí dál a bude fachat dál, hostuju tam stále partu lidí.
Keilew
Profil
Error 404 potažmo 403. Celý den. A tvůj provider psal, že to někdo smazal...
Vladosik
Profil
Lexter
Já myslím, že to tu smysl má. Už jen třeba kvůli Keilewovi (mimochodem díky za tlachteče). Víš, třeba já měl o Tebe fakt strach a teď jsem rád, že jsi v pořádku. Ikdyž upřímně mě trochu štve, že jsi se nikomu neozval a teď děláš jakoby nic. Ať už jsi na tom s práci jakkoliv.
Každopádně předpokládám že těmito příspěvky zde tedy končíš, a tak Ti přeji mnoho štětí v nové práci a když Tě tam naštvou, tak my Tě zde určitě zas rádi uvítáme. Stejně tak na tlachtači. Drž se.
Keilew
Profil
Souhlasím s Vladosikem. Mě už takhle taky zmizel kamarád/známý. Prostě jako když utne, ticho po pěšině, maily nic, mobil nic... Vím jaký to je a teď jsme fakt měli strach, včetně fantomase, Manqa...
Lexter
Profil
Jejda, jsem jen kluk odněkaď z někama. Ani dost dobře nevím, co se o mě kdekdo stará. Ty mi keile pošli šablonu s cenou na mejl, ostatní: to chce klid a nohy v teple, i kdybych tady natáhl bačkory, vám to vadit nemusí.
Vladosik
Profil
Dobře, zamykám to zde, když si to tak přeješ Lextere a telefonuješ kvůli tomu, ale doufám že nic víc za tím není a že Ti nejsme lhostejní. Jsem rád, že se vše konečně vysvětlilo a že jsem toto téma založil. Jinak bych každý další den marně čekal, kdy se ná ozveš a na internetu hledal informace, jestli se Ti opravdu něco nestalo. Kontakt na sebe máme, tak se někdy ozvi.

Keilew
Zprovozni určitě ty tlachtače, jestli to tedy nepojete na ljt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0