Autor Zpráva
tozi
Profil
Funguje tento photoshop aj na Windows Vista?
Gekon
Profil
tozi
Ano.
tozi
Profil
lebo nejde mi to nainstalovat,tesne pre dokoncenim instalacie sa instalacia stiahne a nedokonci
Nox
Profil
Pokud to nebudeš schopný vyřešit, tak zkus těsně před tím místem restart,
je to sice brutální řešení, ale u jedné aplikace sem to udělat musel
a potom fungovala bez problémů...de o to, co se tam od toho místa kopíruje
za soubory, příp. kdy se zapisuje do registrů
Gekon
Profil
tozi
Co to máš za instalačku? Originál CD, nebo nějakou warezáckou verzi? Trial?
tozi
Profil
original,ale neviem ci to bude v instalacke PS.to vyzera skor ze vista to nejako blokuje
Gekon
Profil
A Vista ti nenabídnou safe mod instalace? U většiny programů, kde selže instalace, to spustí instalaci znovu, ale takovým způsobem, že to většinou funguje.
tozi
Profil
No takže teraz som došiel k tomu že naozaj vista blokuje pokračovanie inštalácie :(.Len neviem kde vypnút ochranu,aspoň na dobu inštalácie PS-ka.
Gekon
Profil
Co třeba UAC? User account control? Česky Řízení uživatelských účtů?
tozi
Profil
no takze UAC vypnute a stale mi zrusi instalaciu a vypise ze som ukoncil instalaciu,skusal som nainstalovat trial a vlozit serial ale zas nepasuje lebo mam cesku verziu ,ak viete niekto o ceskej trial verzii CS2 tak mi tu hodte link.alebo ak viete ako to vyriesit tak napiste sem-
koudi
Profil
tozi
Nevim jakou máš přesně verzi. Nicméně před pár dny jsem si stáhnul trial CS3. Byl to jedinej exe, kterej nejdřív rozbalil nějaký instalační soubory na disk. No a někdy v půlce to na mě vždycky zařvalo chyba a skončilo to. Bylo málo místa na disku, kam to rozbalovalo ty dočasný soubory. Ale podle chybový hlášky se to prostě zjistit nedalo.

Nevim, jestli ti to pomůže, ale ověřit to můžeš.
tozi
Profil
koudi
tak ja mam verziu CS2,a win Vista,pred koncom instalacie mi stiahne instalciu a vypise ze som ju prerusil aj ked nic nespravim.ale trial sa dal nainstalovat v pohode.
Henry
Profil *
Nevíte někdo jak mám aktivovat Adobe photoshop CS2,když mi skončila trial verze?Jo a nechci jim tam volat.Dám dycky aktivaci online a píše to:error code a nějaký 3 čísla to napíše.Kdyztak mi napište na e-mail:jindra.rocek@seznam.cz . dík
Ivan M.
Profil *
Zdravím Vás,

vyřešil prosím někdo problém s instalaci Photoshop CS2 na Visty, dle oficiální podpory Adobe, to není podporováno. To odinstalování není způsobeno zabezpečením Vist, ale samotnou instalačkou Photoshop, ten totiž na konci instalace zjistí, že je systém nepodporován a program odinstaluje.

Zkoušel jsem prosté přetažení souboru z jiného počítače, vypadá to funkčně, až na skutečnost, že v závěrečné fázi vyskočí hlášení, že serial buď není zadaný nebo je špatný, což je logické, protože netuším, kam se ten seriál dává, určitě to mají pěkně schované. Na podpoře vědí houby.
tozi
Profil
Presne tak podľa podpory,túto verziu ešte neskúšali na Viste 32bit len na 64 kde je funkčná.Totiž som nimi aj volal a toto mi povedali.Ale zdá sa mi to čudné že na 64 verzii v pohode ide a na 32 neide.Na koniec som sa na to vykašlal a kúpil si XP.
Mucka Foota
Profil *
Helou,

Adobe Photoshop CS2 nelze na moje 64bit Vista Home nainstalovat... Jak bylo řečeno zde i dle technické podpory Adobe Czech, instalace PS CS2 byla vydána před vydáním Vista (32 i 64-bit) a jakmile PS zjistí, že "je jinde" než např. na XP, tak šlus a odinstaluje se.

Zkusil jsem tedy RESTART (oblíbené místo propisovačky) při instalaci. Poprvé moc brzy - vyskočilo na mne: "Chybná bitová kopie" + nějaký soubor. Pak znovu (zhruba, když se při instalaci vypisuje: "Registrace produktu" + nějakou sekundu navíc). No a PS se spustilo (opět nejaká ta chyba, přímo v souboru: "regsrescs_CZ.dll"), ale funkční!

Každopádně je to přechodný stav, na konci roku bude dobré utopit nějakou tu daň v upgradu na CS3. Demo PS CS3 jsem na Vista 64-bit zkusil a funguje to, uf ;)

Ještě doplním info, kdo si stihne koupit starší verzi, když už je v prodeji verze nová, tak má nárok na FREE upgrade na aktuální novou verzi :)

Salutte"
RUR
Profil *
Instalace Photoshopu CS2 jde nainstalovat absolutne bez problemu jak na verzi 32bit tak na verzi 64bit..
tozi
Profil
RUR
Tak to teda nejde z originálom.Dokonca som písal na podporu win a aj photoshopu a odpoveď rovnaká od oboch a to že Photoshop CS2 nieje kompatibilná z win vista aspoň tou Vistou čo mám ja.
Měsíček
Profil
Ano CS2 není kompatibilní s Vistou CS3 ano.
RUR
Profil *
Mám Vistu 32bit i 64bit verzi a na obou jde nainstalovat, spustit a plne provozovat.. Photoshop mam legalni koupeny, cili mam instalacni CD..
Měsíček
Profil
CS2 je nekompatibilní s Vistou, to ale neznamená, že na Vistách nefunguje, doufám, že jsem to napsal jasně ;)
Bubák
Profil
Měsíček
Jsou různé nekompatibility, nenapsal jsi ani ty, ani tozi, jakou nekompatibilitu máte na mysli.tozi
Měsíček
Profil
"Jsou různé nekompatibility, nenapsal jsi ani ty, ani tozi, jakou nekompatibilitu máte na mysli.tozi"

To je pravda, ale nevidím to jako důležité psát přesný typ nekompatibility.
RUR
Profil *
To je pravda, ale nevidím to jako důležité psát přesný typ nekompatibility.

Proto ze je nevis, a hrajes si tady na chytreho ;)
Měsíček
Profil
Kdo si tady hraje na chytrého jsi nejspíše ty ;) když tady planceš nesmysly typu, že PS CS2 rozjede každý na Vistě v pohodě jako ty ;)
Maruš
Profil *
Dobrý den,
Mám na Vás menší dotaz a doufám s tím,že mi aspoň malinko poradíte. Už dlouhou dobu se pokouším nainstalovat Adobe PhotoShop,ale pokaždé když ho stáhnu skončím u modré tabulky,kde je napsáno *CANCEL a *TRY AGAIN* Cancel mi jde zmáčknout,ale Try Again vůbec nejde a na levé straně se mi ještě objeví tabulka s popisky,ale na ní nejde také kliknout. V čem je problém ? Mohli by jste mi aspoň napsta postup nebo odkaz ke správné instalaci ? Nebo mi aspoň poradíte ? Děkuji mnohokrát.
Nashledanou. :-)
Maruš
Profil *
[#26] Ještě jedna věc. Mám Windows VISTA.
Hitman
Profil
Maruš

1.Měla jsi založit vlastní téma.

2. Zkus jinou verzi, třeba CS3.
Railbot
Profil
Maruš
Napiš na technickou podporu, jistě vlastníš originálku, tak není, co řešit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0