Autor Zpráva
HonzaC
Profil *
Mám zaregistrovanou doménu 156.cz (tísňová linka městské policie)
Nevíte náhodou někdo, jestli s touto doménp unemůžu mít nějaký právní problém ? ?

Díky moc :))

btw. pokouším se jí prodat, tak mě napadlo, že jí nabídídnu přímo měšťákům :)
souki
Profil
že jí nabídídnu přímo měšťákům
a kterým?

IMHO je ta doména úplně k ničemu
Mistr
Profil
HonzaC
Nevíte náhodou někdo, jestli s touto doménp unemůžu mít nějaký právní problém ? ?
Nemyslím si.
Railbot
Profil
Asi tak. Určitě žádná organizace nebude mít doménu dle svého tel. čísla. Pokud sis dělal iluze vidinou nějakého výdělku nebo dobrodružství při předávání domény...bohužel.
HonzaC
Profil *
souki

kterym asi, preci prazskym :))
imho heh,
ta domena zas tak uplne k nicemu neni, pac kdyz nekomu reknes nebo si sam uvedomi, ze je to cislo mestsky policie tak si to asi
zapamatuje :)) takze by vubec nebylo spatny udelat na ni freewebhosting s domenama typu pepa.156.cz nebo prazskej komunitni undergrnoundovej servrik typu ganjaland.cz :)

Railbot ...iluze o nejakym zisku sem si nedelal, spis treba 3 tisice bych si za to predstavoval :)
Jen sem se jim bal napsat, ale asi to udelam kdyz je to tak hnusna domena, zbavim se ji radsi klidne zadarmo lol

Dik mistri :)
Gekon
Profil
HonzaC
Klidně zadarmo? Fajn, beru.
HonzaC
Profil *
zadarmo ale za práci nebo službu hehe, btw potrebuju vykopat 156m rejhu pro plynovod :)
HonzaC
Profil *
jo a co si myslít o doméně ganjaland.cz ? :))) neni to propagace drogy lol

btw, mam nekolik domen a knim plany na projekty, pokud by mel nekdo zajem nejak spolupracovat tak se ozvete, jsem schopnej udelat designa obsah, ale neprogramuju.

organicue@gmail.com

kamarad se ktery msem to mel delat, se nejak zasekl v komunikaci

(praha)
Railbot
Profil
HonzaC
Takových doménových skupovačů, co si projekty představují jak hurvínek válku je spousta. S tím nikdo ztrácet čas nebude ;)
HonzaC
Profil *
Takových doménových skupovačů, co si projekty představují jak hurvínek válku je spousta. S tím nikdo ztrácet čas nebude ;)

jasně no, jen nevím, kde jsi vzal, že si to představuju jak hurvínek lol

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0