Autor Zpráva
Visitor
Profil *
Pri registraci ICQ jsem zadaval email. Tento email nikde nevystupoval ale od verze ICQ 6 je tento email pro tohoto klienta viditelny coz mi vadi. A nenasel jsem moznost ho zmenit ci smazat. Na strankach ICQ pod mym uctem tento mail nikde nevystupuje takze tudy cesta nevede. Nevite nekdo kde a jak bych mohl neco s tim udelat?
DJ Miky
Profil
V úpravě detailů účtu by měl jít změnit nebo úplně smazat (položka Primary e-mail), nebo aspoň šel ve verzi 5. A jde to i v QIPu či Mirandě.
Visitor
Profil *
DJ Miky > JO JO JO, nic noveho jsi mi nerekl mam smazane uplne vsechno. na 5.1 nic nejde videt, na webovem profilu taky nic jen v tom pos****m ICQ6... :'(
nightfish
Profil
Visitor
stáhni si mirandu, změň, ulož a je vyřešeno, ne?
fandaa
Profil
vzdyt ho lze zmenit.. Hlavní > Můj profil > a jak mas E-mail: xxx@xxx.cz tak vedle je Upravit
Visitor
Profil *
fandaa >> proc tu ze me delas ******?? Kdyz rikam ze to tam nemam tak to ta nemam. Pokud ti to pomuze k pochopeni tak mam vysokoskolske vzdelani v oboru informatiky... Takze spise cekam ze mi nekdo rekne tuto volbu nelze zmenit a nebo je na to takovy a takovy figl. Nemyslim si ze bych zanedbal jakoukoliv zakladni a bezne dostupnou trivialni moznost.

nightfish >> a neni to stejna rada viz fandaa ? Umi opravdu to neco navic ?

Jdu si na test PC nainstalovat tu 6tku a zkusit jestli kdyz to umi najit jestli to nebude umet i smazat.
nightfish
Profil
Visitor
když DJ Miky napsal, že to v mirandě jde změnit, tak jsem si to na své mirandě ověřil a jde to
nenutím ti používat mirandu, jen ji použít ke změně, když to tvůj ICQ klient neumí... po uložení změny ji klidně můžeš smazat...
Visitor
Profil *
nightfish >> reaguji podrazdene jelikoz ne jen v teto diskuzi kazdy si mysli ze neumim menit neco co je v "beznem" profilu. ted laboruji s tim ICQ6.


Tak mail se mi podarilo zmenit. Otazkou teda na mirandisty: Jde v mirande i smazat? jelikoz u ICQ6 jsem ho musel zmenit za jiny funkcni mail jelikoz ten puvodni se neodstranil dokud jsem pres mail nepotvrdil ten novy.
nightfish
Profil
Visitor
ano, v mirandě lze e-mail smazat (testováno jak v mirandě, tak i v centericq)
Visitor
Profil *
nightfish
tak miranda nepomohla... a nebo neco delam spatne vsak jukni a porad...

http://www.edisk.cz/stahni/84956/1.gif_15.79KB.html

Ktery z tech empty emailu je ten co mam smazat? V ICQ6 stale jde videt.
djlj
Profil
mam vysokoskolske vzdelani v oboru informatiky
Tak to seš boss :).

V detailech o sobě smaž primární email. Viz http://megaupload.cz/nahled/miranda.png

(Kdyby má odpověď byla mimo proto, že jsem se nepodíval na tvůj screen, tak mě omlouvá to, že mi z edisku nejde stahovat.)
Visitor
Profil *
djlj >> prave ze podle mirandy mam vsechny emaily smazane. Ale ICQ56 tam ten jeden REGISTRACNI stale vidi.

tim VS jsem chtel rict ze tu nemate porad kydat tyhle hlouposti jako treba ted ty. Myslis ze kdybych tam
ten email mel ze bych tu porad dokola neco omylal? Jen vy porad si myslite ze kdyz nekde na normanim viditelnem miste vidite primary mail tak ze jste objevili ameriku. Ale to ja nepotrebuji ja potrebuji neco co normalne k videni neni a najednou jsou vsichni radoby experti zticha.

Jeste nekdo mi chce doporucit ze mam smazat primary mail? A nebo uz tu konecne nekdo zkusi odpovedet na to co jsem zadal. Hned v prvnim prispevku jsme zduraznil ze kdyby to slo normalne ze bych to udelal a bvzdycky se tu najde nekdo kdo si mysli ze ten jeho normalni zpusob je objeveni ameriky.


Dekuji jinak vsem co se snazi pomoci jen to chce lepe cist a nepredpokladat ze kazdy kdo sem pise je 13ti lety podobany pubertak.
Visitor
Profil *
djlj >> megaupload jak jde videt ti asi jde tak...


http://megaupload.cz/images/aRX1.gif
djlj
Profil
Visitor
Nemáš ty údaje uložené někde společně s daty o svém účtu ve složce ICQ? (Zkus třeba udělat čistou instalaci.)

Případně je možné, že se třeba ten email ukládá do databáze ICQ dvakrát s tím, že jeden nejde změnit a je tam natrvalo. Ale to nemám jak ověřit, neboť jsem ICQ 6 v životě neviděl :).
Visitor
Profil *
djlj >> dik za stalou trpelivost :) Na uplne jinem TEST PC jsem udelal cistou ICQ6 instalaci a on ho tam vidi. Nic jineho ten mail nevidi.

To ze to je normalne nemenitelne tu predesilam uz delsi dobu a prave proto hledam zda nekdo neni vetsi "expert" a nevi jak ho smazat jelikoz normalnim zpusobem alespon mi to nejde. Zatim jsem docilil to ze jsem tento REGISTRACNI email zmenil na "bezpecny" email. Ale i tak radeji bych ho mel EMPTY :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0