Autor Zpráva
omny
Profil *
da sa zistit ci stranka pouziva autosurf ? (t.z. umele navysovanie navstevnosti ?)
Visitor
Profil *
POkud jde jen o nejaky autorefresh a ty mas pristup k logum/ statistikam tak urcite. Denne mit 1000 zobrazeni z jedne IP je vetsinou blbost :)

pokud uz to ma nekdo vyresene akcneji ze ma naklikane ruzdne adresy ze stejneho webu a autosurf mu bezi na vice serverech (kvuli IP) tak to bude slozitejsi ale opet kazdy den 10 IP adres dela 1000 zobrazeni opet podezrele.

Pokud k serveru nemas pristup a nema verejne statistiky (treba toplist bez hesla) tak to tezko zjistis.


No ale nenapsal jsi o jake situaci mluvis takze jsem poradil jen tak obecne...
omny
Profil *
nj..
ono to nie je moja stranka tak sem nechcem davat odkaz..

mam pristup k statistikam.. ip sa neopakuju.. (iba velmi malo)
ale.. ten web nema takmer ziadne backlinky (PR 0)

a tak rozmyslam ako to ze za den tam ma okolo 200 navstev.. (sice to nie je moc. :) ale, na to ze ziadne odkazy.. atd.. )
Visitor
Profil *
omny > zkus ho najit v google + seznam vyhloedavacich.

Ja si kdysi udelal webik kde jsem nechal stahovat acrobat reader (v te dobe stahnout skoro nesel - zadny normalni clovek nevedel kde), k tomu patche na diablo 2 a ten web mel taky stovky pristupu denne. To bylo v dobe kdy neexistovaly weby jako sluinecnice, stahuj, studna, ... takze kdybych chytil prilezitost za ocas tak ... :) Dneska i kdyz se o web jiz 3 roky VUBEC nestaram ma +- 40 pristupu denne a to tam neni nic aktualniho.

Ale kam tim mirim? No tam ze pokud ma takovou navstevnost tak asi je nekde dobre umisten na hledani jistych slov. treba statistiky TOPList ti ukazou odkud kdo prisel. Tak se zkus chytit toho. Tam uvidis zda stranka byla seznam google nebo ze nekdo chodi prave z nejakeho BL.
omny
Profil *
nj..

nie su tam tie podrobne statistiky (ze odkial prisli)

ale.. google nasiel len nejakych 10 odkazov.. preto sa mi to zdalo vela ..

no neva nejako to idem zistit.. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0