Autor Zpráva
adamico
Profil
Prosím, ohodnoťte tento server, a načo by sa dal využiť:

Vid this
Visitor
Profil *
Trochu mi tvuj prispevek nedava smysl. Vetsinou se postupuje opacne. Mam vyuziti a hledam pro to "zelezo".

Ten server muzes vyuzit na cokoliv v danem rozzsahu vykonu. Tato odpoved je pravdiva ale asi ti moc nepomuze.

Pokud uprersnis ze to mas pro fileserver v siti o 50ti lidech tak ti napisu ze to je zbytecne moc vykonu :) ale takto viz vyse...
adamico
Profil
no napríklad či by sa dal použiť ako webserver, alebo na hostovanie hracích servrov
Visitor
Profil *
adamico > web servr jo pokud ti tam nepobozi www.webgame.cz ;-) Opet zalezi jaka bude navstevnost. co to bude za webovou aplikaci/stranky. No ale tak se mi zda ze chces utratit "spousty" penez za neco co nepotrebujes.

My mame v komunitni siti (wi-fi) "server" PIII 1GHz 384MB RAM 10+80GB HDD a bezi na tom PROXY, WEB, FTP, ROUTUJE, TORRENTFLUX, TEAMSPEAK server, a nevim co jeste :) A stroj stal pred tremi lety 3000Kc. Malo zere, je tichy a lezi nekde ve skrini a uz ani nikdo nevi kde ;-) protoze je spolehlivy. S hracimi servery nemam zkusenost ale tam vetsinou byva uzke hrdlo ping hracu k nemu a dobra propustnost linky. Ale verim ze opet bude zalezet na poctu hracu (1000 ci 5).

Snad ti to pomuze se zorientovat.
adamico
Profil
To železo, ktoré spomínaš za 3000 Kč, ale nie je server, ale asi len nejaký desktop že ? (len sa pýtam, či dokáže ísť desktopové pc ako server 3 roky bez toho aby sa odpálil hdd alebo niečo podobne..)
Visitor
Profil *
adamico
jak uz jsem 2x psal. zalezi co na tom bezi. Ale jak vidis tak muze. Ty desktopy se bezne kupuji do takovych malych siti a bezne funguji.

Tvuj server bude nejspise hlucny jelikoz u serveru se na ticho moc nehraje.

Divej nechces tu uz konecne napsat k cemu to chces a pro kolik lidi?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0