« 1 2
Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Protože při starém systému si mohl zariskovat s tím, že když to nevýjdeš, půjdeš na druhou, lehčí, školu. Teď si hodně lidí dalo přihlášky na lehké školy. A tak se na školy s dobrou pověstí nehlásilo tolik lidí. Bylo to víc o hubu...
LuKasMaGe
Profil *
heh ( jak víc o hubu ? ), aspon si ted mel vetsi sanci se na ty lepsi skoly dostat, a kdyz si se stejne nedostal, muzes se jeste hlasit treba na dalsi 4 skoly . ( VSICHNI od nas se dostali jak z 9.a tak z 9.b )
Šlaha
Profil
Jo, ale někdo má třeba na střední školu. Zkusí ale gympl, na kterej se nedostane. A dobré střední školy nebudou dělat druhý kolo a skončíš někde na špatný sš nebo na učňáku.
Acci
Profil
Šlaha
Tak nevím, ale od nás se nedostali 3 ogaři, kteří chtěli na SPŠ Zlín na Strojařinu a Technické lyceum zůstalo nenaplněné.
BTW: V druhém kole si můžeš dát přihlášek kolik chceš
Šlaha
Profil
Vod nás se lidi taky docela dostávali, ale u přijímaček bych byl klidnější, kdybych měl druhé kolo v záloze.
DoubleThink
Profil *
Technické lyceum zůstalo nenaplněné

lyceisti jsou lamy - pošleš je do skříně pro ozubené kolo se šikmými zuby a donesou ti odvalovací frézu ;)
ronnie
Profil
IMHO tenhle systém je opravdu nevyhovující, mnoha lidem odebral šanci dostat se na lepší školu. Když jsem se hlásil na náš gympl, tak u přijímaček bylo něco přes sto lidí (brali na 1. kolo cca 40, z toho asi 15 mělo postup zajištěn kvůli dobrým známkám), teď se jich hlásilo 65 na 60 volných míst...něco na tom bude. Dopředu totiž nevíte, která škola bude mít 2. kolo a která ne. Takhle právě mohlo přijít mnoho studentů o lepší vzdělání...:(
LuKasMaGe
Profil *
a nebo naopak, tohle byl 1 rok, kdy se to zavedlo a nikdo nevedel co to udela, tak lidi radsi vsadili na jistotu, priste to treba bude uplne jinak.Kamos se hlasil na hodne známou skolu (gym. arabska ) a skoncil 5 po carou, tak se odvolal, hned na to delal zkousky na soukromou ( tam ho okamzite vzali ) a jeste ( i kdyz je prijatej a odvolava se) se hlasi na 4 dalsi skoly.
Šlaha
Profil
Uvidí se časem, já si tímhle systémem připadal podvedenej.
DoubleThink: Copak máš za školu?
Acci
Profil
Odpovím za DoubleThinka:
Střední průmyslovou školu Zlín, obor strojírenství. Měl by být na téhle fotce, ale kdo ví, který to je?

Až teď jsem si všimnul, že dva z té třídy znám. To jsou mi věci
DoubleThink
Profil *
Až teď jsem si všimnul, že dva z té třídy znám.

Budu tipovat:
* poslední řada, 2. zprava
* první řada 3. zprava
Acci
Profil
DoubleThink
Jo jo, přesně
Šlaha
Profil
Ale že jste tam měli dost holek...
thingwath
Profil
Šlaha
Na SPŠ všech typů (pokud tedy nemají semtam nějaký specifický obor) je obvyklý poměr tak 1:50, klidně i víc :-) U nás je to asi tak.
Šlaha
Profil
U nás na základce je to 12 ku 16 a na gymplu to bude nejspíš 5 ku 25. Holek je v obou případech víc.
DoubleThink
Profil *
Ale že jste tam měli dost holek...

Paralelní třída jisté stopové množství tohoto prvku měla, my bohužel ne.


Acci
Hehe, tak ty dva zhulence pozdravuj ;)


BTW: moji maličkost najdete ve druhé řadě, 4. zprava.
habendorf
Profil
DoubleThink: Ten pruhovanej řízeček ? :o)) To bych ti mohl skoro dělat taťuldu :o))
ronnie
Profil
U nás na základce je to 12 ku 16 a na gymplu to bude nejspíš 5 ku 25. Holek je v obou případech víc.

U nás na gymplu je poměr kluků a holek 4:26 a v prváku to bylo 3:27;)
Šlaha
Profil
ronnie: Tak to už je vyloženě štěstí
DoubleThink
Profil *
habendorf
njn - už je to taky 3 roky zpátky.


Tak nic no - asi už to tady zabalíme, ne?
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0