Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, jen se chci zeptat:

Mám doménu např.: www.domena.cz a subdoménu: subdomena.domena.cz. Je nějakým způsobem možné (klidně i na straně webhostingu, tedy i na serveru), aby když uživatel zadá subdomena.domena.cz, se mu zobrazila stránka např. www.domena.cz/index.php?akce=nejakaakce s tím, že by nešlo o přesměrování, to znamená, že by se nějakým způsobem nastavilo na serveru to, že při zadání subdoménové adresy by se zobrazila výše zmíněná stránka.
temistokles
Profil
ZObrazila stránka znamená, že sa URL adresa viditeľne zmení alebo nie? Dáko som to presne nepochopil, každopádne použi na to mod_rewrite a máš vystarané (alebo sa pohrab vo VirtualHostoch, ak máš hosting, táto možnosť asi padá).
H13
Profil
jsem na hostingu kde je mod_rewrite vypnutý

zobrazila stránka... myslím tím, že na adrese subdomena.domena.cz bude prostě zobrazováná stránka www.domena.cz/index.php?akce=nejakaakce s tím, že URL adresa se nezmění, zůstane pořád subdomena.domena.cz
temistokles
Profil
H13
V tom prípade potrebuješ naprogramovať socket proxynu, ak nemáš mod_rewrite, možno by namiesto socketov šlo použiť aj cURL, ale doporučujem zmeniť hosting :P
H13
Profil
Já nemám problém s hostingem, mám ho zadarmo, mod_rewrite je tam vypnutý kvůli bezpečnosti, jen mě zajímalo, jestli je to technicky možné...jestli ano a jestli to není až příliš složité, obrátím se na svého poskytovatele... jen potřebuju vědět jestli to jde
temistokles
Profil
H13
Ak si to dokážeš naprogramovať cez sockety, alebo curl, nie je to technicky zložité :) Poskytovateľ ti môže akurát zapnúť mod_rewrite, možno by stačil aj mod_alias, ale s tým som veľmi nerobil :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0