Autor Zpráva
Cody
... web podobného formátu? Se vším všudy, zařízení hostingu, rozběhnutí domény atp.???

http://www.hory-ubytovani.eu/index.html
Keilew
Sorry, ale je to hrozné. Zadarmo drahé...
Martin Grames
Jenom na hlavní straně mi validátor píše 81 chyb !
Navíc grafika a celkový dojem mi příjde takový starobylý, kdysi by to možná bylo cool :-)
Kdybych za tohle měl někomu zaplatit, tak možná 100 Kč za snahu.
Cody
Tohle není můj web:-) Jen jsme byl požádán o tvorbu webu an základě tohodle, tzn. struktura a rozsah a použité technologie a mám odhadnout cenu a nejsme si moc jist.

Keilew proč?

Martin Grames Myslím, že validace není vše, když si všimneš co ten validátor hlásí tak je to vlastně jen 3 chyby.
Nox_lbc
Tohle není můj web:-)

A četl jsi pravidla diskuze JPW? (P.S.: Já ne, ale vždycky když někdo nadhodí cizí stránku, všichni se tím ohání ...)

proč?

Protože je to graficky na úrovni 90. let minulého století... kód rovněž není optimální... o čitelnosti písma by se dalo polemizovat...

Myslím, že validita není vše, když si všimneš co ten validátor hlásí tak je to vlastně jen 3 chyby.

A jdou opravit?
quinux
Nox_lbc
A četl jsi pravidla diskuze JPW?
Ale Cody nedal cizí web zhodnocení, to jen Keilew a Martin Grames to špatně pochopili ;)

Cody
No tak v prvé řadě, by jsi měl znát svou cenu. Jinak web takového rozsahu a službami vyšel tak zhruba na 5000 Kč, při "běžných" zvyklostech. Studenti se však cení podstatně níže, takže tak do dvou tisíc.
Keilew
quinux
Nikoli, já vím, ve které jsem kategorii a svém tvrzení si trvám. Web podobného formátu (tj. nepřehledný s hnusnou grafikou) je zadarmo drahý;-)
Ale kdyby se tazatel víc rozepsal, věděli bychom s jistotou, že to má být remake.
minsky
meli byste vic premyslet nez neco napisete, a odpovidat na to na ce se vas tazatel ptal, myslim ze kdyby stal o kritiku dal by to do jine diskuse, pochopil sem z otazky kolik se bezne plati za web podobneho formatu, rozsahu, obtiznosti atp, ja to nevim tak jsem sem nechtel psat off-topicy jako vsichni ostatni miimo quinuxa ktery jediny odpovedel k tematu!!
quinux
Keilew
Ale já myslím, že Codymu šlo spíše o rozsah než o vzhled. Jistě není takový patlal, aby spatlal něco takového ;)
Keilew
minsky
Hlavně že ty se držíš tématu...

quinux
Já ho neznám. "Web podobného formátu" může být jak stejně hnusný, nepřehledný, tak jen stejně rozsáhlý. Ale to by musel napsat "podobného rozsahu";-)
Cody
Tak tazatel se vyjádří jasněji (ačkoliv žil v představě, že tak učinil):
Nox_lbcA četl jsi pravidla diskuze JPW? (P.S.: Já ne, ale vždycky když někdo nadhodí cizí stránku, všichni se tím ohání ...)
Četl a nemyslím, že je porušuju. Nedal jsme cizí web na okomentování a zhodnocení.
A jdou opravit?
Jdou.
quinux Díky.

Keilew Nejde mi o to, kolik by si zaplatil za tenhle web, ale kdyby jsi dělal web podbného záběru a náročnosti, kolik by jsi za to řekl. Samozřejmě dle své úvahy a úrovně, která je, jak se dá vydedukovat, mnophem lepší než autora toho webu.

minsky :-) Thats Right.

Jinak je ještě někdo sto mi odpovědět ohledně té ceny?

quinux
Keilew
Ale já myslím, že Codymu šlo spíše o rozsah než o vzhled. Jistě není takový patlal, aby spatlal něco takového ;)

Keilew
quinux
Já ho neznám. "Web podobného formátu" může být jak stejně hnusný, nepřehledný, tak jen stejně rozsáhlý. Ale to by musel napsat "podobného rozsahu";-)

Já bych něco takového neudělal, uzavřel bych si všechny tagy, udělal bych ho čitelnější a přehlednější. A trošku živější. ale dost už toho...
mstar
Cody: Nevím, jak na tom s programováním jsi - teda vím, že líp jak já :-) Si tak nějak přibližně řekni, jak dlouho ti to bude trvat a pak si dej rozumnou hodinovou sazbu podle sebe, se to pak líp představuje ... nejvíc asi zabere grafika, co jsem se tak koukal na obsah, ale musíš vědět ty, jak ti to jde od ruky
Cody
mstar No tady nejde ani tak o programování jako o koderský práce, grafika bude dodaná... nevím co je rozumná hodinová sazaba, ve firme kde delam plati klienti 1000 kc/hod:-))))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: