Autor Zpráva
falconex
Profil *
Dobrý den. Chtěl bych zkusit tento program a chci se tu zeptat, zda s tím máte někdo dobré/špatné zušenosti. Rodiče mě pořád otravují řečmi jako :"Je to nějakej podvod, ještě ti ten účet někdo "vytuneluje" (vybere)... a podobné kecy.

Dík
Flip
Profil
tak určitě ti to nikdo nevytuneluje ... Invia.cz je dostatečně důvěryhodný server... tvoje provize v jejich reklamním systému je, ale tak malá, že ve srovnání s AdSense je skoro k smíchu....
falconex
Profil *
tvoje provize v jejich reklamním systému je, ale tak malá, že ve srovnání s AdSense je skoro k smíchu
To mi došlo, ale ještě mi není 18 a to Adsense vyžaduje. Lepší český program než na INVIA.cz jsem bohužel nenašel, víte o nějakém ?
Radek Gabčan, INVIA.CZ
Profil *
Dobrý den,

mohu Vás uklidnit, naše cestovní agentura INVIA.CZ, která je největším online prodejcem zájezdů v ČR váš bankovní účet skutečně nevytenuluje :) Technicky to ani není možné. Názory některých našich affiliate partnerů si můžete přečíst na http://partner2.invia.cz/reference/

K příspěvku Flipa bych dodal, že jak kdo má v našem affiliate systému nížší provizi než v AdSense. Řekl bych to asi tak, že pro každý typ webu se hodí něco jiného a pouze pro doplnění, i v letošním roce očekáváme, že našim affiliate partnerům vyplatíme na provizích minimálně 3 miliony Kč a to jistě není málo.

Jakékoliv dotazy ohledně našeho affiliate programu Vám velmi rád zodpovím na partner@invia.cz

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Radek Gabčan, INVIA.CZ
Str4wberry
Profil
falconex
Možná https://www.adfox.cz/ — psalo se o něm i zde ve vlákně — Tak se nám rozjel ADFOX.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0