Autor Zpráva
Edy´s
Profil *
Zdravím,

vím, že tento dotaz je asi úplně mimo mísu a že je to technicky možná taky blbost, ale začínám vidět trend, že mnoho lidí preferuje raději na konci článku odkaz na diskusi do fóra (např. do phpBB) než aby dávali komentáře pod článkem (jak je tomu u většiny blogů). Myslíte si že to má nějaký rozumný důvod? Nebo je to prostě tak, že autor se nechce patlat s diskusí a ve fóru mu to přijde přehlednější? Rád bych znal názory ostatních. Díky
Mistr
Profil
Edy´s
Jen pro zajímavost: odkud čerpáš podklady pro své tvrzení?
Edy´s
Profil *
Mistr

Tak pokud tě to tolik zajímá, tak napadlo mě to tady pod články nejsou žádné diskuse ale fóru ano a odkazuje se na ně. Ale není to jen tady, všímám si toho hlavně u blogů. Já jen jestli to dělají jako reklamu foru, nebo je to snadnější na správu komentářů, apod.
Mistr
Profil
Edy´s
Otevírám si Tebou odkázanou stránku, hledam na ní odkazy pro diskuzi, ovšem nic nenalézám. Jako příklad uvedu článek http://www.g-unitcity.cz/50_cent_zajimavosti.php

Avšak zpět k Tvému problému: Já jsem se s tímto probémem často nesetkal. Ano, pamatuji si, že nedávno jsem zde na Diskuzi jedny takové stránky hodnotil a právě na zmíněný prvek jsem v hodnocení upozornil. Podle mě uvádení diskuzí ke článku v jedné společné diskuzi není vhodná volba. Na jednom místě jsou pak reakce na různé články a vzájemně se mísí dohromady a stávají se, dle mého, nepřehlednými.

Uvedu Ti příklad blogu, kde existují oba druhy zápisu komentářů. Je jím www.qark.net - mají tam jak diskuzi pod články, tak diskuzní fórum. A příspěvky v obou těchto diskuzích nejsou jakkoliv provázané, nedublují se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0