Autor Zpráva
Darth Daron
Profil
Tak co, kdo se toho ujme?:D Nepochybuju o tom, že se někdo takovej najde....Hackerů je dostatek a těch,co maj špatný známky taky :D
souki
Profil
Prosím?
koudi
Profil
nechápu
roberta
Profil
Darth Daron
a čo tým dosiahneš?
Darth Daron
Profil
souki, koudi... Katedra.cz je ten novej web, na kterym budou napsaný všechny vaše známky, docházka do školy apod....Prostě už před rodičema nic neutajíte...:D
Mike8748
Profil
Darth Daron: nebylo by jednodussi se zacit ucit?
Darth Daron
Profil
Mike8748: Tak to se netýká mě, já mam prospěch docela dobrej (zatim jenom 1 a 2), ale ne všichni sou na tom tak dobře..A rozhodně ne všichni říkaj všechny známky a to, jak zapejkaj....Takže se určitě někdo najde:D
Vladosik
Profil
Ten zdrojový kód snad nemyslí vážně... Podle toho bude asi i zabezpečení. Myslím, že to hackne každý (Edit: Každý hacker...).
Jinak souhlasím s Mike8748, proč zatajovat, třeba se začnou děti konečně více učit a něco z nich bude...
souki
Profil
Koukám, že jsem zas něoc prošvihnul. Přesně takovej systém mám naprogramovanej (a je v použití) asi 2 roky :o)
Darth Daron
Profil
Ale je fakt boží, jak na to nadávaj i učitelé, protože to musej všechno zadávat a je až neuvěřitelný, kolik učitelů (učitelek, profesorů, profesorek atd...) neumí skoro vůbec s počítačem dělat:D
Manq
Profil
Darth Daron: nebylo by jednodussi se zacit ucit?
Nebylo by to spíš prospěšnější?


Tak proč to dělají, když na to nadávají? To je někdo nutí?
souki
Profil
Manq
Tak proč to dělají, když na to nadávají? To je někdo nutí?
Podobný systém jsem zaváděl na svojí ex-škole a mám s tím strašlivé zkušenosti. Rodiče byli nadšení, studenti vůbec (hezky jsem se naučil zabezpečovat) a učitelé nejméně. Vedení zkártka rozhodlo, že bude škola moderní a kdo nebude známky zapisovat, dostane "pokutu".
Darth Daron
Profil
Manq - jj, mam dojem, že je to povinný..Ale úplnej přehled v tom nemam...
hmmm...
Profil *
najjednoduchší bude se tam hacknúť cez pc zo školy a přesne z toho ze kterého se to tam posílá.
djlj
Profil
Jsem rád, že podobné systémy jsem já ve škole ještě nezažil. Současným studentům není co závidět. Snad to zase brzy zruší.
habendorf
Profil
Jsem rád, že podobné systémy jsem já ve škole ještě nezažil.

Jenže ono to není jen na školách. Dneska si (obrazně) neup*dneš, aby to nebylo někde zaznamenáno. Pěkně mě tahle šmírárna vadí, i Orwell by se nestačil divit :o(
souki
Profil
habendorf
Onehdá jsem řešil jak je to právně - dokud má k tobě roič vyživovací povinnost, tak má právo být informován o prospěchu
habendorf
Profil
souki

OK, já mluvím zejména o šmírování dospělých svobodných lidí. Tedy zdánlivě svobodných.
djlj
Profil
habendorf
Taky pravda. I když třeba někde ve městě mi to ani moc nevadí. Můžu se aspoň cítit trochu bezpečnější (a to obzvlášť, když si vybírám peníze z bankomatu v nějaké černější čtvrti).
Kde mi to vadí, jsou třeba obchody, kde na mě ta kamera vyloženě zírá. To jdu raději pryč. Jako by to aspoň neuměli nějak zamaskovat. Připadám si, jako by ze mě dělali zloděje.

Ale bude to horší a horší…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0