Autor Zpráva
Tonda112233
Profil *
Cus, dneska jsem zustal sedet na zadni casti meho tela s pusou do koran a neveril jsem vlatnim ocim. Mam za sebou nekolik let studia grafiky a hlavne pocitacove ale kdyz jsem videl toto myslim si ze neumim nic... http://youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k&mode=related&search= Jak to delaji? Urcite maji tablety ze? A photoshop znaji uplne dokonale, maji predlohu a ja nevim co jste ale i kdyz jsem to zkousel nikdy nedosahnu takoveho vysledku a to si jako ve photoshopu verim...

No podelte se co si o tom myslite?

Diky
Railbot
Profil
Samozřejmě, že mají velice kvalitní tablety a jsou to vynikající grafici - skicaři - kreslíři. I tak se podobné věci kreslí několik hodin. Photoshop určitě znají, ale hlavně mají grafické cítění a umí používat všechny možné nástroje a efekty. Je to fantastické, ale zase ne tak moc, když si uvědomíme, co dělá hromada grafiků po celém světě, kteří například tvoří počítačové hry a takových mnohem složitěkších postav kreslí jednu za druhou.

Jinak je to docela staré. Viděl jsi například speed painting, kde kreslí Mona Lisu? Také dobré, štěstí, že se toho Da Vinci nedožil, ten by naával, že se s tím patlal v ruce :))
Nox
Profil
Viděl jsem speed painting Mony Lisy v MS Paint:) ale výsledek je na Painta vynikající

Navíc je to tak urychlené, že to celkem odpovídá rychlosti, s jakou by to měl
zvládnout zkušený člověk

Railbot
Myslíš 2d nebo 3d? S 3dčkem se to nedá vůbec srovnávat
Railbot
Profil
Nox
2D, každý model vzniká nejprve v 2D.
armin
Profil
Railbot: ja jednou skenoval jednomu clovekovi papirovou kresbu snad tuzkou nebo necim podobnym... porad to mam u sebe ulozene v brutalnim rozlisku. To kdyby jste teprv videli... to je fotografie a ne malba. Mam to nekam prdnout treba v 800x600? Mam cca. 3 kousky
armin
Profil
Hodil jsem to sem:
obr 1 | obr 2 | obr 3
Tlumič
Profil *
Tak jako malby mazácký. Monu lisu jsem viděl a i ztraceni, ale když si najedete na profil autora ztraceni a tam si dáte toho spidermana, tak tam jsem myslel že se mi to zdá, to bylo.... prostě neuvěřitelný
Gekon
Profil
armin
Ta první fotka je asi nejmíň povedená.
Co se týče kapitána Millera, vypadá jako po obrně, ale vojín Jackson se mu opravdu povedl.
Crimson
Profil *
Cus, dneska jsem zustal sedet na zadni casti meho tela s pusou do koran a neveril jsem vlatnim ocim. Mam za sebou nekolik let studia grafiky a hlavne pocitacove ale kdyz jsem videl toto myslim si ze neumim nic... http://youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k&mode=related&search= Jak to delaji? Urcite maji tablety ze? A photoshop znaji uplne dokonale, maji predlohu a ja nevim co jste ale i kdyz jsem to zkousel nikdy nedosahnu takoveho vysledku a to si jako ve photoshopu verim...

No podelte se co si o tom myslite?

Diky


neni to zas takovy problem :) podivej se na Sphere Design delame speedy i na zakazku ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0