Autor Zpráva
Thalia
Profil
Zdravím všechny, kdo hostují své stránky na webzdarma.cz. Právě pro vás (a vlastně i nejen pro vás) je totiž určena tato zpráva.

Mnozí z vás to možná nevědí, ale na fóru wz.cz se kdysi, před 4 lety, zrodila myšlenka ankety, která by hodnotila weby, které o to mají zájem a vybrala ten nejlepší. Letos tedy odstartoval již čtvrtý ročník ankety

Nej Webzdarmí Web 2007

Přihlašovat se můžete na jejích stránkách nww.webzdarma.cz

Hlavní cenou letošního ročníku není jen zisk imaginární trofeje "NWW Rumpál 2007", první tři získají také ceny věnované serverem webzdarma.cz:

1. místo - navýšení prostoru o 500MB
2. místo - navýšení prostoru o 300MB
3. místo - navýšení prostoru o 200MB

Z přihlášených webů porota vybere 50, které postoupí do vlastní soutěže. Kriterii budou obsah, kód i design, ale vězte, že kvalitní obsah je dobrou zárukou postupu. Poté již bude probíhat normální hlasování, kde každý hodnotí dle svých vlastních kriterií. A tím se dostávám k informaci pro ty, kdo se svým webem soutěžit nechtějí nebo web na wz umístěný vůbec nemají. I vy se totiž můžete podílet na volbě vítěze této ankety, a to jako hlasující. Přihlašování hlasujících probíhá zde.

Více informací na stránkách ankety nebo v příslušném tématu fóra wz.cz

Za tým NWW
Thalia
Dakart
Profil
Dobrý den. Téma není zamčené, tudíž je pravděpodobně možné o tomto tématu diskutovat. Soutěž (anketa) jako taková je hezký nápad, soutěžím fandím a rád soutěže sleduji. Po pročtení Vašich podmínek mám ovšem z této soutěže (ankety)smíšené pocity. Zadání soutěže je velmi přehledné, působí velmi okázale a na každého zájemce jistě udělá dobrý dojem. Jiné je to však s cenami. Nejsem přesvědčen, zda ceny typu navýšení prostoru o 500MB nalákají očekávané "davy" webmasterů a připraví tak pro ně jedinečnou možnost své stránky zviditelnit a současně získat hodnotnou cenu. Dá se jen spekulovat, proč o této soutěži (anketě), jak jste sám napsal/napsala nikdo příliš neví, přestože je již její čtvrtý ročník. Možná je to téma k zamyšlení. Možná opravdu takovéto ceny nejsou pro mnohé dosatečnou motivací. Jedno je jisté, nápad je to určitě dobrý a je škoda, že jeho realizace, alespoň z mého pohledu poněkud pokulhává. Přeji hodně štěstí a především mnoho zájemců z řad webmasterů.

Poznámka: Sám jsem se o této soutěžní anketě dozvěděl nedávno prostřednictvím náhodného odkazu z vyhledávače. Anketa (soutěž) na první i druhý pohled působila jako dlouhodobě neaktivní.
Thalia
Profil
Dobrý den.
Ano, máte pravdu, propagace ankety je naším největším problémem... Minulé tři ročníky byly propagovány v podstatě pouze na foru Webzdarma a přesto se přihlásilo v prvním ročníku více než 140 webů. Ovšem v celkovému poměru se všemi weby na Wz.cz je to i tak žalostně málo. Proto se letos snažíme upozornovat i takto prostřednictvím témat v jiných forech.
Co se týče cen, tak letos poprvní má anketa vůbec nějakou řekněme věcnou cenu. V předchozích ročnících se vítěz mohl těšit jen ze zmíněné imaginární trofeje "NWW Rumpál 200x".

Anketa (soutěž) na první i druhý pohled působila jako dlouhodobě neaktivní.
Anketa je aktivní vždy jen v období přihlašování a hlasování.
Dakart
Profil
Díky za reakci. Těší mě, že máme na věc stejný nebo velmi podobný názor. Reflexe je důležitá věc. Ten příspěvek jsem napsal především proto, že jako nápad se mi to opravdu líbí a upřímně řečeno postrádám rovinu soutěží mezi webovými stránkami na českém internetu vůbec a myslím si, že nejsem sám. Nemám tím na mysli pouze soutěž nebo anketu o nejlepší .wz.cz stránku, mám tím obecně namysli ankety, které by mohly jednak zatraktivnit celou řadu stránek, ale také internetové prostředí pro širokou veřejnost a současně by vznikla jakási reflexe na práci a snahu mnohých webmasterů, včetně návrhů na vylepšení a tak podobně. V zahraničí je takových soutěží mnoho, na českém internetu minimálně. Nechci být konkrétní, ale já osobně vím cca o 2-3 soutěžích, do kterých navíc pravděpodobně nemá běžný web šanci proniknout. V čem je tedy chyba? Jsem přesvědčen, že o podobný projekt typu soutěže či ankety webů zdůrazňuji PRO VŠECHNY s možností hodnocení PRO VŠECHNY, by byl velký zájem a z hlediska marketingu a reklamy by se takovéto stránky pravděpodobně staly značně komerčně úspěšnými.

Ano, máte pravdu. Propagace soutěže či ankety je důležitá. V tomto případě se však domnívám, že prezentace na diskusi jakpsatweb nestačí, i když je to bezesporu vhodný začátek.
Quinix
Profil
Tato anketa byla, je a zůstane anketou pouze pro weby Webzdarma.cz. Já osobně vím v podstatě jen o jedné podobné akci a tou je Křišťálová lupa. S tou se samozřejmě nemáme šanci rovnat, jsme zaměřeni pouze na ve valné většině amatérské weby na wz.cz.

Osobně jsem velmi rád, že se podařilo získat pro letošek aspoň nejakou cenu pro první tři weby, doufam jsem v oživení a přívil nových webů, který to ale bohužel nepřineslo (alespoň zatím). Nevím, jak ještě pobídnout návštěvníky k účasti, nic dalšího slíbit nemůžeme.

Jestli tedy máte nějaký nápad, jak zvýšit účast v anketě, sem s ním :-)


Za tým NWW
Quinix
MiG
Profil *
takze webzdarma je sracka ! ovela lepsie je hy.cz alebo ic.cz ! a ked chcte tak strasne navysovat kupte si hosting za 50Sk na mesiac a mate aj 1Gb a mozno aj viac ! takze tato "sutaz" je na sracku !
tiso
Profil
MiG - ukľudni sa a bež s niekam prebehnúť, na takéto správy tu nie je nikto zvedavý...
Thalia
Profil
Oznámení
Termín ukončení přihlašování webů je stanoven na 31.10. 2007.

Za tým NWW
Thalia
Thalia
Profil
Jen připomínám, že konec přihlašování je už za pár dnů (za 6 dnů přesněji řečeno).
Quinix
Profil
Jen pro informaci... termín přihlašování webů končí dnes o půlnoci - je nejvyšší čas se přihlásit !
Thalia
Profil
Oznámení
Upozorňujeme, že se blíží konec 1. kola hlasování, který nastane v pátek 7.12. 2007 o půlnoci. Pokud jste ještě nehlasovali a máte mezi přihlášenými weby svého favorita, tak je nejvyšší čas tak učinit :-).

Za tým NWW
Thalia
Thalia
Profil
Oznámení
Začalo druhé kolo hlasování - z deseti webů vybíráte tři, které postoupí do kola třetího, posledního. Druhé kolo končí vteřinu před koncem roku 2007 :-), tedy 31.12.2007.

Za tým NWW
Thalia

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0