Autor Zpráva
yYy
Profil *
Zdravim.
Chcel by som sa opytat ohladom neakeho ide ktory by dokazal vytvarat aplikacie v jazyku PHP s GUI (graphic user interface)
Nieco co bude bezat aj na win platforme (pls. nehadzte tu tux only veci) ...
Ak sa da cim menej komplikovane , thx :)
Mike8748
Profil
php-gtk ?

ale o malo komplikovanym dost pochybuju
Hugo
Profil
yYy

A proč to chceš smolit v php? Nebylo lepší např. delphi?
yYy
Profil *
A proč to chceš smolit v php? Nebylo lepší např. delphi?
Uz sa nevyvija,upada- robim v nom , ale nema to buducnost ... neviem na aky jazyk sa mam obratit ...
Blekota
Profil *
A co zkusit C++ nebo .NET (C#), ten má podle mě velkou budoucnost
Hugo
Profil
yYy

No tak budoucnost php taky není růžová, ale to by bylo na flame.

PHP není určitě dobrá volba na desktopové aplikace. Zkus např. C++ (viz Blekota) nebo třeba Javu.
yYy
Profil *
javu na desktop , neni pomala ?
Neviem , c++ ci c# moc sa do toho nevyznam , co z tych dvoch ?
Hugo
Profil
Java je určitě pomalejší než např. C++ (je mi jasné, že se toto tvrzení dá velmi lehko zpochybnit), ale to nemusí vadit. Přečti si něco o C++ a C# a rozhodni se. Já osobně bych asi zvolil C++.
yYy
Profil *
pocul som ze cpp je nizsie levelovy, teda java,.NET je nad cpp , dokonca Mono je robene v cpp (runtime .NET na tuxy) ...
oplati sa ist do cpp ?
nightfish
Profil
oplati sa ist do cpp ?
to záleží na tom, co chceš dělat... pokud multiplatformně, tak Java nebo určitou podmnožinu .NETu (takovou, kterou podporuje Mono), popřípadě třeba Smalltalk :-) - všechny tyto mají zásadní nevýhodu v tom, že potřebuješ mít nainstalován nějaký runtime, pod kterým to poběží
na rozdíl od toho z C++ (pokud nebudeš využívat frameworku .NET) poleze spustitelný exe soubor, přenositelnost není nejlepší (pokud nepoužiješ nějakou multiplatformní knihovnu - gtk apod.)
yYy
Profil *
Uff
No, vyzera to zaujimavo, ... co by ste poradili cloveku ktory robi tak ~1.5 roka (aktivne) v PHP (aj oopcko,...) ?
Nieco som robil v delphi , ale neviem , chcem jeden z tej trojky (cpp,cs,java) ale ktory ... ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0