Autor Zpráva
petrnson
Profil *
Počítač mám přes dva roky a jednou se mi zobrazila modrá obrazovka s chybou driver_IRQ not less than or equal . A od té doby se sem tam restaltoval ale ted už když zapnu pc tak vše se rozběhne (větráky, originální podsvícení)a na monitoru se zobrazí Není signál (v angličtine) a to je vše žádněj bios se nezobrazí. Když jsem to takhle skoušel restarovat vypnout atd.. tak po cca 25 vyp a rest s pauzami už naběhl V čem je problém?

Teplota Cpu cca 50 celsia hdd 37 a case 26
Mám intel celeron 2.66 GHz a nijak jsem ho netaktoval, ram 512 , zdroj 300W
Měsíček
Profil
nekopl jsi do skříně ? To bych řek, že to bude chyba hardwaru pokud nenaběhne ani BIOS ... ,ale jen můj názor :-)
Nox
Profil
A jede pc nebo ne? Jaksi si neuvedl, takže - zkus jestli to není monitorem - zapojení do monitor->síť,síť->monitor,monitor->pc,pc->monitor ...když vše selže tak zkusit i to co se jeví jako nesmysly:)
Mike8748
Profil
petrnson
priste si poznamenej kterej driver hodi tu BSOD
parkrat se mi to taky stalo, stacilo updatovat drivery, bud of grafarny, nebo SATA radic (zalezi co zpusobilo tu chybu)
Gekon
Profil
Viděl bych to na paměti.
Stačí, abys zahlédl v BSOD "IRQ not less or equal", a je oheň na střeše. Dříve nebo později se situace ještě zhorší, a pak můžeš rovnou reklamovat.
petrnson
Profil *
Reklmamovat už nemůžu právě vypršela lhůta.Když mi třeba po 5 minutách pc spadne tak se roztočí větrák na cpu na max a potom to už zase většinou dloho nejde.Ale když už se koněčne zapnete tak tak většinou jede stabilně.
petrnson
Profil *
Když je teplota pokoje názká tak se mu nechce..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0