Autor Zpráva
derek001
Profil *
Zdravim,
potreboval bych poradit kde stahnout cestinu na Windows Vista, 2x link na rapidshare uz nefunguje (not found) a server ulozto.cz je momentalne v reknostrukci, chci se zeptat jestli nemate nekdo FP nebo tak neco kde by se to dalo stahnout.
Diky moc.
Gekon
Profil
Stáhnout se dá pouze pokud máš Windows Vista Ultimate, a to přímo přes nabídku Windows Update.
derek001
Profil *
Mam jenom Home premium Licenci (v mironetu mi dali notas na kterym je to uz nainstalovane a ja to zboril) Visty jsem natahl znovu ale v EN
Gekon
Profil
derek001
Jo, jasně. Chceš mi říct, že ti v Mironetu nedali instalační DVD?
souki
Profil
Gekon
Je to dost častá praxe. U nás v jednom IT shopu dokonce pak prodávají XPčka v igelitáčku s velkym červenym nápisem "k prodeji pouze s nový počítačem". Jeden by si skoro tipnul odkud jsou, když s PC nikdonedostane instalačku
Gekon
Profil
souki
Že by normální OEM verze? Tu si taky můžeš koupit i bez nového PC.
souki
Profil
Gekon
Mno nevím když je na tom ještě z originálu o Microsftu přes 20% červený pruh s varováním, že je to samostatně neprodejné
derek001
Profil *
mamt u DVD s napisem
Recorvery DVD
Support for these products
provided by ASUSTeK Computer Inc.
N2302
EN/CZ/GK/SK/RM

r Distribtion Only With
a New ASUS Notebook PC
derek001
Profil *
obnovu jsem udelal ale kdyz nstavim ve Vistech Cesinu tak po restartu tam je stale EN.
Gekon
Profil
derek001
Skoro mám dojem, že Recovery DVD je výrobcem potištěné DVD s Windows. Zkus je přeinstalovat.
derek001
Profil *
no klasicke "preinstalovani" to neni. Klasicky se to nabootuje a nakopiruje to na HDD soubory s Visty (dost me nas*a*o ze ze neni ani rozdeleni HDD), od instalacky od piky se to znacne lisi, po natazeni techn souboru to po mne chce CD s drivery z neho to nataha drivery a restartuju a prave ze je ten WIN v EN.
derek001
Profil *
Vim ze CZ se tam dava tak ze se tam extrahuje pack (cca 150MB) a v ni je Cestina.
derek001
Profil *
Dobre uz to mam, ta cestina byla na tom dvd jem jsem ji prehlidl.
quinux
Profil
Gekon
Že by normální OEM verze? Tu si taky můžeš koupit i bez nového PC.
OEM verze, kterou si můžeš koupit bez PC se jmenuje System Builder Pack a alespoň já ji dostal v krabici. (obyč. kartón)


derek001
Pokud jsi za ty Visty zaplatil, tak oni jsou imho povinni ti to instalační DVD dát, takže se na ně obrať, aby ti jej zaslali.
selden
Profil *
muže mi nekdo poradit jak mohu zmenit windows do čestiny na notebooku, který je přivezený ze Spojených Spojenych statů asi před týdnem.
Timy
Profil
selden
A máš tam Vistu Ultimate? Pokud ne, tak asi dost těžko.
selden
Profil
Nevím musím se podívat jestli tam je. Pokud bz tam byl Vista Ultimate, tak co mam udelat?
Railbot
Profil
selden
Přečíst si toto vlákno, už se to tu psalo. Sosnout češtinu přes Windows Update.
stavač
Profil *
[b][/b][#16] jeden zo Žilini roby a inštaluje za 17€ slovenčinu do vista premium ale neviem jeho netovu adresu, skus hladat po nete a najdeš ho, alebo skus si od niekoho skopirovat vistu orginal a použi ten kluč čo je na spodu notbuku aš pokial je to vista premium a potom tam daj activator vist ktori si stiahneš z ukrajinskích stranok a musi ist to bez problemu, ak chceš viac vediet tak mi napišna emeil stavac zavinač zoznam botka sk

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0