| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Mistr Profil |
#1 · Zasláno: 4. 5. 2005, 10:21:07
Přátelé,
slyšel jsem, že je možné převést nahrávky na LP či MC na CD. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, co je k tomu potřeba, kolik to stojí atp.? Díky. |
||
| roberta Profil |
#2 · Zasláno: 4. 5. 2005, 16:58:18 · Upravil/a: roberta
-potrebujete prepojovací kábel medzi zdrojom zvuku (magnetofón, gramofón, zosilovač, mikrofón, diktafón, ...) a zvukovou kartou, aby ste mohli tie zariadenia pripojiť k PC.
-zožente si software (ja používam napaľovací program Nero, ktorý má zvukový editor, ktorým sa dajú zaznamenať, strihať a napáliť nahrávky)Nero Audio |
||
|
Časová prodleva: 2 roky
|
|||
| Jéňa Profil * |
#3 · Zasláno: 15. 4. 2007, 08:30:35
Pomocí Nera nosiče LP nebo MC dostanu do počítače a upravím.
Rozřežu na jednotlivé písničky. Problém začíná v Windows Media Player: WMP nedefinuje soubor písniček jako album |
||
|
Časová prodleva: 19 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0