Autor Zpráva
mantisa
Profil
Ahoj,

chystám se napsat životopis, ale stále tápu, zda v něm mám zmínit pracovní zkušenost ve firmě zabývající se tvorbou internetových stránek a aplikací? Vydržel jsem tam totiž dva měsíce.

Ptal jsem se na to hodně lidí, jedni říkali, nebuď blbej, dej to tam, druzí zase, že je to divný. Mně to přijde taky trochu zvláštní, ale v budoucnu by mi to mohlo malinko pomoci si myslím. Nechci to vydávat za bůhvíjakou praxi.
Zatím to nehoří, ale v budoucnu budu chtít opět změnit práci.

Ptám se tedy na Váš názor, jak by to vypadalo, kdybych takový životopis poslal třeba do H1.cz? (ne, nebojte, nebudu :-) )
Píši to proto, že sem občas píší lidé i z H1.cz, tak mě to jen tak napadlo. Jak by se na to tvářili?
A zda vůbec napsat, do životopisu, že jsem tam byl jen 2 měsíce.

No, nějak nevím, proto se ptám.

Díky za každý názor

P.S.: Sakra, už se nějak neumím vymáčknout, takovej sloh. :-)
lagin
Profil
Určitě. Když to doplníš trošku podrobněji co si ve firmě dělal.
Joker
Profil
Já bych to tam zmínil, otázka je, jakým způsobem. Taky záleží na tom, kolik je toho zbytku.
Jestli to je delší a několik kratších praxí, může to být třeba:
2004-2005 Jarda, s.r.o. tvorba webových stránek
2005-2007 Franta, a.s. tvorba webových stránek
Krátkodobé: tvorba webových stránek pro Pepu (2005) a Tondu (2007)
...například.
Flip
Profil
hele já osobně bych si to tam teda nedal xD, smrdí to tím, že jsi nebyl schopný dělat dobře svou práci a tak se s tebou rozloučili... pracovní zkušenost kratší půl roku bych vynechal... to už je lepší naflágat tam odkazy na tvoje výtvory :o)
mantisa
Profil
Flip


pravda, těžko někdo pozná jestli se oni rozloučili se mnou nebo já s nima
Railbot
Profil
mantisa
Pokud ty s nima a uvedeš rozumné důvody, proč tomu tak bylo, pak to asi problém nebude. To jsem ti už psal. Je to na tobě. Jedno takové krátké zaměstnání není tragédie, horší by to bylo s větším počtem, to už je v pytli tak jako tak...když to člověk neuvede stejně se na to přijde.
Tomáš Hanus
Profil
Záleží mantisa, o jaký životopis půjde. Strukturovaný?

Já bych to tam napsal. Praxi v oboru můžeš ukázat i referencemi, které jsi dělal a ne jen tím, kde jsi působil. Určitě životopis nepostavíš na téhle jedné zkušenosti. Oni si tě vyberou, protože se jim líbí tvá práce. A třeba se tě na to zeptají. Ale je pravdou, že to také záleží na počtu. Já uvádím v životopisu kde jsem byl, co jsem tam dělal. Pokud následující zaměstnavatel "je lepší", není co řešit. Určitě tě nevyřadí kvůli tomu, že jsi někde dělal na dva měsíce, když se jim bude líbit tvoje práce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0