Autor Zpráva
Pert
Profil *
Dobrý den

Hlédám sponzora pro svůj projekt...
Mám v plánu mít Portál s mp3 klipy texty atd(něco jako je mp3s.nadruhou.net.....)
asi tak polovinu už mám naprogramovanou ale potřebuji peníze na koupi domény a webhostingu ...
zruba tak 1600kč .......

Pro bližší informace pište na pert22(zavinač)centrum.cz ...
nebo tady do fora...

Díky...
Railbot
Profil
A autorská práva na nabízený obsah máš?
Pert
Profil *
?? na ty mp3 by se jen odkazovalo
Joker
Profil
Mám takový dojem, jestli se o "sponzorství" nebudou brzy zajímat OSA a policie ČR :o)
Pert
Profil *
Joker:
co to kecas??
pepan
Profil
Joker
Odkazování na soubory není trestné...
Pert
Profil *
Přesně tak ty mp3 nebudou u mě ale jen nane budu odkazovat jak je to na mp3s.nadruhou.net
Morasino
Profil
Myslím si,že je to trestné.
Str4wberry
Profil
Myslím, že už to vydalo na tři stránky tady a výsledek…
Railbot
Profil
Morasino
Není.

Pert
Přinejmenším nemorální. A na ty texty budeš také jen odkazovat? Protože ty autorskému zákonu také podléhají. Promiň, ale nikdo ti nebude ani korunou financovat projekt, další amatérský web s mp3, který je navíc na hraně zákona.
Morasino
Profil
Railbot
Jakto,co je vlastně trestný:-)?
Railbot
Profil
Morasino
Sdílení audia, videa a sdílení a stahování softwaru. To jsou takové hlavní body stručně řečeny (na toto téma je spousta článků, je to složité téma).
Joker
Profil
Pert
co to kecas??
Aha. No dobře, tak jinak: Co bych jako měl z toho, že budu sponzorovat nějaký v nejlepším případě pololegální web, který možná za pár měsíců nebude ani existovat a v lepším případě budu jenom spojovaný s hudebním pirátstvím, v horším případě mě budou popotahovat policajti?

Odkazování na soubory není trestné...
Neoprávněné zveřejňování hudby a textů samozřejmě trestné je. U odkazů je možné se vymlouvat maximálně na to, že nemůžu vědět, jestli je to legální nebo nelegální. Což se řeší velmi jednoduše, jako první přijde administrátorovi mail, že odkazuje na nelegální materiály a aby odkazy odstranil. No a pak už se to dá řešit dál.

Ono ani tak nejde o to, jestli to je "nelegální" nebo "jen pololegální", jestli by soud autory nakonec odsoudil či osvobodil, ale stačí aby někdo skutečně podal trestní oznámení a milý sponzor může jak slepý k houslím přijít k oplétačkám. Například taková milá překvapení jako předvolání na policii k podání vysvětlení a podobně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0