Autor Zpráva
Whimsy
Profil *
Zdravím, měl bych dotaz – mám tento počítač: Intel Pentium 4 2,6 Ghz HT, pamět 1 GB, grafická karta GeForce 5600 FX – 256 MB. Zjistil jsem,že to pro zahrání si nových her není zrovna ideální. Co mě namíchlo nejvíc, když jsme si nainstaloval demo Medal of Honour: Airbone a oznámilo mi to, že moje grafická karta není podporována. Proto s tím chci něco dělat – v této sestavě, je možné tam dát GeForce 8800? Bude mi to šlapat nebo musím obměnit i procesor a pamět? PS: U ,,Crysis“ se píše – doporučené požadavky: duální procesor 2,2 Ghz – je tento procesor silnější než 2,6 Ghz HT nebo ne? Díky za pozornost a případnou odpověd´
Měsíček
Profil
GeForce 5600 FX – 256 MB tohle opravdu není dobrá volba ..
Gekon
Profil
Bude to chtít novou desku, dvoujádrový procesor, 1 GB paměti budou stačit, ale DDR2, ty máš DDR1. Když navrhuješ, že si tam dáš GF 8800, tak asi peníze nebudou problém, tudíž ti mohu doporučit třeba tohle:
deska: ASUS P5NE-SLI
procesor: Intel C2D 6600
paměti: Corsair, Geil, Kingston nebo Patriot
grafika: bohatě bude stačit 8600GT, 256 DDR3


BTW Airborne rozběháš třeba i na GF7600GS.
Zdeněk Košťál
Profil
1 GB paměti budou stačit

No nevím... já bych raději volil 2GB. Před rokem jsem si kupoval 1GB a zjišťuju, že mi to nestačí. Navíc dneska se 2GB dají koupit velmi levně, ceny pamětí hodně spadly. Do budoucna to bude také lepší volba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0