Autor Zpráva
walter
Profil *
Dobrý večer,

chtěl bych znát Váš názor na kvalitu textů na www.life-finance.cz
Myslíte, že dokážou upoutat a zaujmout pro sjednání konzultace?

Díky
habendorf
Profil
Myslíte, že dokážou upoutat a zaujmout pro sjednání konzultace?

Mě třeba určitě ne.

Zcela zdarma a naprosto přesně podle Vašich potřeb a požadavků, zpracujeme profesionální ...
Když už se ptáš na kvalitu textů, tak k té patří i gramatika. Ta čárka je tam navíc.
armin
Profil
habendorf: kdo si neni schopen sam ukocirovat svoji financni situaci, tak ver tomu, ze nejaka carka navic / namin nebo i/y spatne ho neodradi...
walter
Profil *
Děkuji za Váš názor, přemýšlím nad, jak by měl text na webu vypadat. Ono je totiž těžké se dobře prezentovat na webu, zaujmout návštěvníky a přesvědčit je, aby využili našich služeb. U klienta je to něco jiného, jiná forma prezentace, více času.

Co byste mě doporučil? Teď se pohybuje návštěvnost okolo 25 lidí za den. Na seznamu 1. na dotaz "finanční poradenství", na googlu stoupám.
walter
Profil *
Armin kde je chyba v i/y

děkuji
habendorf
Profil
walter

Ono je totiž těžké se dobře prezentovat na webu

Přesně tak, není to žádná legrace. Navíc většina lidí je k fin. poradenství značně nedůvěřivá a oblíbenost různých fin. a poj. poradců je asi tak na úrovni jehovistů a herbalifestů.
armin
Profil
walter: chyba y/i asi nikde neni, ja to necetl, po 2 vterinach jsem web zavrel. Spis jsem to myslel obrazne receno - ze nejak extremne hrotit naprostou spisovnost a dodrzovani interpunkcnich znamenek asi nebude nutne.
walter
Profil *
Habendorf

Přesně tak, jak říkáte. Většina lidí se staví nedůvěřivě k naší profesi skutečných finančních poradců, kteří neprodávají finanční produkty, ale pomáhají spravovat jejich finance a naučí je, jak mají pracovat se svými financemi.

Koho byste mě doporučil na copywriting vzhledem k tématu našeho webu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0