Autor Zpráva
Tomáš Smetka
Profil
Zdravím, chtěl bych si objednat novou doménu,
mám tedy dotaz zdali hodně záleží na názvu samotné domény, počtu znaků, speciální znaky (-,písmena a pod), zapamatovatelnost...v souvislosti s návštěvností...
Díky moc.
Timy
Profil
Jistě, souvisí. Ale spíše méně okrajově -- v závislosti na tom, jakým způsobem a jak moc plánuješ web propagovat. Schválně si představ, jakou doménu by si posluchači rádia zapamatovali spíše: www.hrozny.cz nebo www.hiq-software-austria.name. Nebo když tu adresu budeš někomu diktovat.
djlj
Profil
Přesně jak píše Timy. Můžu dát konkrétní příklad u sebe: dříve jsem používal doménu „italiandancefloor.net“, která je tak dlouhá, že jsem to dost krát někde viděl napsaný blbě; zatímco krátký „italo.cz“ si zapamatuje každej.

Jinak s návštěvností souvisí hlavně to, jakej tam budeš mít obsah ;).
Tomáš Smetka
Profil
ok dobre, ja nyni pouzivam letysmety.com (obor potapeno)ta URL podstate nic nevypovida.
chtel bych si regnout (cenzure).cz
armin
Profil
Tomáš Smetka: zasada c.1: verejne nesdeluj na forum/fora tve umysly do budoucna, hlavne kdyz jde o nazvy domen. Existuje totiz nepredstavitelne mnozstvi primitivu, kterych IQ se pohybuje zasadne v zapornych hodnotach, kteri nic jine nedelaji, jen "vyfoukavaji" domeny lidem z pred nosu, a za tyden ti budou treba tady to zminene .cz nabizet za 20.000,- Kc.
Tomáš Smetka
Profil
armin
Bál jsem se toho že to tu někdo řekne.
Ale dík za upozornění.
//Stránka změněna.
Mistr
Profil
Tomáš Smetka
Ještě doplním to, co jsem již tu na diskuzi několikrát zmínil, a sice, že Češi, Moravané a Slezané mají - dle mého - jakousi tendenci automaticky psát na konec domény písmenka CZ.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: