Autor Zpráva
saintly
Profil *
Nevím jestli to tu popíšu tak, aby se z toho dalo pochopit, o co mi jde, ale pokusím se:
máme s kamarádkou docela fajn stránky, nedávno jsme udělaly nový design a řekly jsme si, že je přesuneme taky na nějakou serióznější adresu (z mujwebu). Tak jsme si zaplatily docela slušnou doménu, taky patřičně drahou. A že si tam nahrajem web. V instrukcích bylo, ať přemažem soubor index.html, který tam měla firma, která nám doménu zajišťovala, vlastním indexovým souborem. Udělala jsem to už dobře pětkrát, ale prostě to nijak nefunguje...
Zkoušela jsem to přes prohlížeč, přes ftp, přes CuteFTP. Nahraje se to tam, to jo, ale ten původní indexový soubor to prostě nenahradí... je to chyba někde na naší straně, jako že přes všechny možné způsoby nahrávání to tam někde kiksne, nebo je problém na straně serveru?
Abych byla upřímná, dělám s tím poprvé, v té firmě nejsou zrovna moc sdílní a my kvůli tomu odkládáme spuštění webu už skoro měsíc, což je u stránek, kde je každý týden aktualizované zpravodajství, docela dost problém....
Ještě bych měla jeden dotaz, trochu s tím možná souvisí. V tom CuteFTP jsem zkoušela různé možnosti jak se na ten server probourat, a při tom jednom pokusu jsem se dostala na tu naší doménu (než mě to vykoplo), a tam byl soubor index.PHP. Může to mít nějaký vliv na to, že ten indexový soubor nejde přehrát? Kamarád sice říkal, že i kdyby tam to php bylo, že by to mělo jít přehrát index.htm, ale tak pro jistotu... Díky!!!
Martin Kuželka
Profil
Ahoj,

musíš napřed smazat ten soubor, co tam už je (index.php), a až potom nahrát ten nový.
saintly
Profil *
technický problém: ten index.php není v té složce, kam to máme nahrávat my. A když jsem se zkoušela probourat tam, kde je, tak mě to okamžitě vykoplo...
mat
Profil
možná by nebylo od věci napsat doménu, které se to týká a hosting, kterého se to týká...
saintly
Profil *
možná ne... i když nevím k čemu, asi to moc známé není. Doménu nám zprostředkovala IBA, www.iba.cz. Znám od nich pár stránek, je to seriózní, to je vpořádku... A doména je www.tbdiamond.cz, pokud jste chtěli vědět tohle.
Leo
Profil
Vzdyt to funguje. Pokus o reklamu? Leo
saintly
Profil *
Leo: takový pitomosti nedělám. A mě nejde o to tam tu úvodní stránku mít, ale právě ji dostat pryč... Takže to fakt nefunguje...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0