Autor Zpráva
Kcko
Profil
Zdravim vsechny co se zabyvaji programovanim, kodovanim ... proste sortu lidi kteri delaji do webu.
Zajimalo by mne ,kdyz neco tvorite at uz pro zabavu ci za penize, co Vam u toho pada do volatka :)

(Susenky - znacka, bramburky, zelenina, ovoce .. )

Diky ( mensi vyzkum )
djlj
Profil
Všechno, já jím totiž všechna jídla u počítače.

Takže třeba rohlík s máslem, sýrem a šunkou, ale klidně i palačinky nebo pizza. Když chcu ale jen tak něco pojídat, tak většinou solený arašídy.
tiso
Profil
Ja fungujem na sladkom - disko, florenta, piškóty, zlaté oplatky... Prípadne slané tyčinky.
Flip
Profil
Kcko
to co přítelkyně uvaří xD = idýlka, hehe :o)

Jinak sušenky Esíčka a čaj, klidně ale i Bonpari nebo jiné bonbóny, hašlerky atd. ;)

BTW: pěkné vlákno :o)
Joker
Profil
Sušenky- různé (víceméně podobné jako tiso), slané preclíky, občas sušené ovoce nebo i čerstvé ovoce :)
vertigo4
Profil
:) :) :) tak jablka, banán, oplatky, sušenky, čokoládu, ale i bonpari a k tomu čaj nebo častěji kávu (v nekonečných nocích) :)
Gekon
Profil
Všechno, stejně jako eldžej totiž většinou jím u počítače. Pokud nejsem líný, (jako vždy) tak si skočím do McDonaldu pro pár cheeseburgerů.
Kcko
Profil
Ja teda miluju Polomacenky susenky ( horke, zlatocerveny obal, nevim proc se jim rika horke kdyz jsou sladke :))), ale uz sem to omezil jen na vikend.

Jinak co Vase vaha? ;p
Měsíček
Profil
Tak já u počítače snídám, obědvám i večeřím :-)), ale nejlíp se mi jí u počítače "Margotka" :)
Keilew
Profil
Já jím teda v kuchyni, protože nemám rád omatlanou klávesnici od marmelády;) Jinak čokoláda, Beskydky, Koka sušenky.
Manq
Profil
Nemá to být takto? Koka, sušenky.

:o)
Iver
Profil *
No jo, holt lidi jsou náročný. Místo koly musí mít koku :-D
Flip
Profil
Kcko
s váhou je to v poho, zatím to jde... 80kg / 187 cm... :o)

Měsíček
margotky jsem nejedl od Srpna, kdy jsem nastoupil do práce, vstupní rituál bylo totiž sníst pět těch tlustých margotek do hodiny xD
zvládl jsem to za 13 minut :D a tím udělal třetí nejlepší čas ve firmě... jeden Java programátor to dal za 6 minut. Hověz :o)
miniJOHN
Profil
zvládl jsem to za 13 minut :D a tím udělal třetí nejlepší čas ve firmě... jeden Java programátor to dal za 6 minut. Hověz :o)


LOL :D:D:D:D

jinak ja jim u PC vse, krome vykendoveho obedu, kdy jim s rodinou...pf...
nesnasim mastnou mys, proto mam dve :)
tiso
Profil
Flip - pekný rituál, tam by som chcel robiť :-) Alebo ideme len tak netovo súťažiť? Do víkendu hádam stihnem ísť do obchodu a kúpiť 5 margotiek...
Joker
Profil
Kcko
Ja teda miluju Polomacenky susenky ( horke, zlatocerveny obal, nevim proc se jim rika horke kdyz jsou sladke :)))
I u mě patří mezi favority :) A ještě ty tmavé.
Hořké budou asi proto, že jsou s hořkou čokoládou, narozdíl od mléčných (modrých), které jsou s mléčnou čokoládou, ne?

Mmch. občas si taky mlsnu kousek vysokoprocentní čokolády.

Jinak co Vase vaha? ;p
Nevážím se :-) Ale snad mám řekněme "vyšší normální váhu", tj. "ještě ne nadváhu" :)

Měsíček
nejlíp se mi jí u počítače "Margotka"
Zrovna tu jím výjimečně a vůbec všechny čokoládové tyčinky... to bych při mé úrovni pohybu za chvíli neprošel dveřma :-) jelikož jsou to strašné kalorické bomby (tuším jedna Margotka má víc kalorií, než dva balíčky Polomáčených sušenek nebo než velká bageta) a přesto po nich člověk má za chvíli zase hlad.
Jan Pepa
Profil *
Ja u počítače zásadně nejím, protože nemám rád drobky v klavesnici, upatlanou myš a podobný věci. Takže se mi stává, že píšu, surfuju atd. a najednou zjistím, že mám strašnej hlad.
petris
Profil
nemám rád drobky v klavesnici
Na pivínko se taky někdy dobře pracuje. A nedrobí.
Jan Pepa
Profil *
no tak tekutiny u pocitace uz vubec ne, nerad bych surfoval jako blndýnka
Měsíček
Profil
Ja u počítače zásadně nejím, protože nemám rád drobky v klavesnici, upatlanou myš a podobný věci.

jaj .. no tak když jste takoví nešikové tak se nedivím :-))
Flip
Profil
heh jednou když jsem byl malý :o) hrál jsem GTA 1 a upíjel z hrnku kakao, problém byl v tom, že jsem měl obě ruce zaměstnané řízením + troubením na TABU xD a tak jsem upíjel jen pusou a nakláněl jsem si hrnek rty, no vjel jsem do zatáčky a proti mě asi čtyři policejní auta a zátarasy, lekl jsem se trhl jsem "volantem" ale přitom i tou pusou v které jsem zrovna držel hranu hrnku xD

Skoro celé kakao skončilo v klávesnici, která už to nerozchodila :D když jsem pak zmáčkl některou klávesu, vyjížděla asi 5s pomalu nahoru :o) od té doby raději piju jenom pivo... :o)
Petr Tichý
Profil
Tabulku čokolády na vaření za příjemných Kč 9,90,-. :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0