Autor Zpráva
dekin
Profil *
ahoj
jsem na stredni a bavi me tvorit grafiku pro web, ale nejen pro nej. A tak bych se zeptal, jakou VS byste doporucili. V budoucnu se teda chci zabyvat webdesignem a tvorbou grafiky, ale ne 3d a nechci programovat, protoze to me nebavi [No] existuje vubec nejaka takova vs pro me???
Keilew
Profil
Nechtěl bys od VŠ ještě víc? Nebo spíš míň? Tohle je na umprum nebo nějakou podobnou VOŠ - jeden známej ji má, hledej 'obalová technika a grafika'.
mazlo
Profil
Napadá mě www.orangefactory.cz - ale je to VOŠ a ještě k tomu soukromá. Vzpomněl jsem si na ní, protože jsme od ní nedávno přebírali pohár :)
Timy
Profil
Neznám vysokou školu, kde by se tři (nedej bože ještě více) roky učili s Photoshopem dělat designy pro webové stránky.
sTeeVe
Profil
Pokud jsi výtvarně nadaný, kreslíš, maluješ, zajímáš se trochu o umění a baví tě dělat s grafikou, tak třeba VUT Brno - Katedra výtvarných studií, VŠUP, pokud máš dost peněz, tak Institut digitálních médií (ale to není tak úplně klasická vš).

Se mnou je to velmi podobné, také jsem na sš a rozhoduji se, co dál dělat. Být tebou, tak ale pokud nejsi v nějakém oboru - grafika/design opravdu hodně dobrý, zvolil bych komplexnější studia, třeba něco okolo reklamy/marketingu.
ultimated
Profil *
Cauky, a co takhle se poohlidnout trosku z vetsiho odstupu? mel jsem to na stredni podobny, nevedel jsem ouplne presne, co me zajima.. vis co, trosku od techniky, trosku od prirodnich ved (hlavne fyzika), ale i umeni (malovani, kresleni) a dalsi... nakonec jsem sel na skolu, ktera mi dala nejlepsi zaklad do zivota - Akademie socialniho umeni TABOR (v Praze). Nakonec jsem se tam nejvic naucil sam o sobe a pak nakonec diky tomu jsem uvidel, co skutecne chci v zivote delat... Ono se to "skutecne" casto skryva a bere to na sebe masku ruznych nasich predstav, ktere nevedome kopirujeme od rodicu, ucitelu, kamosu, televize..... Info najdes na www.akademietabor.cz nebo mi napis na cirrocumulus@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0