Autor Zpráva
ggAradS
Profil *
Pocujte, vlastnim jeden portal kde som tak povediac project manager ale ono v
skutocnosti niesom ziadna firma nic a mam 17 rokov ale vsetko to riadim.

Mozem sa s tymto oznacenim podpisovat cez maily aj na webe?
Nie je to nejako protizakonne alebo podobne?

Dakujem
Joker
Profil
A na jakém základě je ten portál založený? Je to jako firma?

Připomíná mi to jeden díl Simpsonových, kde si Homer vyrobil svou firmu a přemýšlel nad dost honosným titulem a nakonec došel k "výkonný viceprezident" :-D
Joker
Profil
Jo, možná to z předešlého nebylo dost jasné, ale dodám, že pokud firmu ve skutečnosti tvoří jeden člověk, je docela směšné, když se tituluje "ředitel", "něco manager", nebo dokonce "CEO" (česky to je "generální ředitel").
Koho ten člověk řídí?
ggAradS
Profil *
Moja otazka nezodpovedana...

Nie som ako zaidan firma nic, len vlastnym pomerne dost znamy portal (nemenovany) a cely ho vlastne managujem..
Mozem sa tak nazvat?
Mike8748
Profil
ggAradS
klidne se nazyvej pan vsehomira, Project Manager neni titul podminenej zkouskama, takze ho muze pouzivat kdo chce
Joker
Profil
Ajo, to jsem tam chtěl a zapomněl napsat: pochybuju, že by to nějaký zákon zakazoval... myslím, že úřadům bude celkem ukradené, jestli si někdo píše do podpisu v e-mailu třeba "Da Big Boss" nebo cokoliv :)

Až na ten faktor, že pokud se firma skládá ze tří lidí a ti se titulují "obchodní ředitel", "provozní ředitel" a "generální ředitel", budou asi spíš za trapáky :-)

edit: Myslím, že jediná problematická věc by byla psát si nějaké oficiální tituly anebo akademické tituly, které nemáte. Ale nakonec onen "34-letý IT manager" R.H. si taky sám udělil titul Mgr. a nic se mu nestalo (ale třeba tím jen chtěl naznačit, že je m-g-r? :o) )
Railbot
Profil
ggAradS
Project Manager vede projekty. Synchronizuje práce, má pod dohledem, kdo co dělá/nedělá a kdy to bude nebo nebude. To dělá většinou pro Produktové manažery, kteří projekty zadávají. No, tobě je 17, máš jeden projekt...tak si raději říkej Ramses Chrabrý.
juk_jana
Profil
Jeden (dnes již naštěstí bývalý) kolega (běžný řadový pracovník) se tituloval jako project manager v asi pěti stránkovém wordu, který popisoval přidání 2 (slovy dvou) sloupců do jedné tabulky. A to ještě ten kolega nic nevymyslel, jen obalil již existující zadání. Zbytku oddělení byl jen pro smích, který nás přešel ve chvíli, kdy jsme zjistili, že jsme zjistili, že se ten dokument dostal z oddělení ven. Bůh ví, co si tam o nás pomysleli. Nic pěkného to asi nebylo.
armin
Profil
hyper turbo global mega vykonny viceprezident a reditel vsech manazeru zastresujici naprosto vsechno, vsechny, vsude

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0