Autor Zpráva
Terran
Profil *
Čau, mám takovou tupou otázku. Vím, že to sem nepatří, ale už jsem fakt nevědel, kam to napsat.
Právě jsem nainstaloval windowsy na můj druhý HD, ale nevím, jak nainstalovat modem. Normálně by se měl po připojení rovnou připojit k internetu, nic se ale neděje, ani nevyskočí ta hláška "nalezen novy software" nebo tak něco.

Můžete mi poradit ? Popř. kde by mi mohli poradit?
Díky :-)
djlj
Profil
Nainstaluj ovladače ručně nebo z přiloženého CD/diskety.
Manq
Profil
nevyskočí ta hláška "nalezen novy software"
To by ti ani nemělo vyskočit :o)).

Musíš zjistit, jaký je to modem - značka, typ. A podle toho najít ovladače na internetových stránkách té firmy.
Plaváček
Profil
Terran

Dobrou volbou může být program zvaný Everest Home, viz http://www.slunecnice.cz/sw/everest/ . Většinou ti řekne přesně model a nabídne i odkaz na správný ovladač.
Mike8748
Profil
Terran
koukni se do ovladacich panelu, konkretne do Spravce zarizeni (start - spustit - devmgmt.msc ) jestli uz tam nahodou modem neni jako nejake nezname zarizeni. pokud ano, tak ho odeber, a pak klikni nahore na aktualizovat

Plaváček
bohuzel, everest a podobny soft je v tomhle pripade na nic. kdyz nejsou ovladace, tak ani program neni ze tam neco je pripojeny. i kdyby to poznal, tak se s ni nebude bavit, protoze nevi jak.
Měsíček
Profil
Nainstaluj si ovladač LAN, protože jinak tvůj počítač nedokáže najít Modem a tudíž se k němu nepřipojí. To je to hlavní mínus windowsu, že si člověk musí dělat vše ručně :)
Terran
Profil *
Nainstaluj ovladače ručně nebo z přiloženého CD/diskety.
Žádný CD ani disketu jsem k modemu nedostal.To by ti ani nemělo vyskočit :o)).

Musíš zjistit, jaký je to modem - značka, typ. A podle toho najít ovladače na internetových stránkách té firmy.

Zkusím ty ovladače hodit na flashku, dík.

Nainstaluj si ovladač LAN, protože jinak tvůj počítač nedokáže najít Modem a tudíž se k němu nepřipojí. To je to hlavní mínus windowsu, že si člověk musí dělat vše ručně :)

Takže potřebuji ovladače na LAN a na modem ?

všem dík:)
Měsíček
Profil
Ovladač LAN by jsi měl mít na nějákém CD nejspíše na CD od své základní desky a ten ovladač ti povolí komunikovat s modemem a většina modemů již ovladače nepotřebují takže by to mělo jíti hladce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0