Autor Zpráva
m
Profil *
kolko by mohlo stat vytvorenie bazaru (iba php + mysql ) ?

aby tam bola moznost registracia, prihlasenia, pridania / editovania inzeratu, + administracia pre admina (mazanie, editovanie uzivatelov ?)

bez designu.. kolko ste odhadovali ze by to stalo ?
Gekon
Profil
m
Od 500 do 50 000 Kč.
armin
Profil
m: bez designu = ehm...
Ak hladas potrebujes takyto projekt, tak si zozen graficky navrh a ten daj k dispozicii php programatorovi. Preco? Bo bez designu = s designom. Ako ti ma niekto predvies funkcne riesenie? Tak ako tak musi nakodovat html. A ver tomu ze nasledne nalepenie designu (ak by to nahodou nebolo nasablonovane) bude potom nadludske sily ak to bude robit niekto iny. Takze urcite hladat programatora a tomu dodas hotovu grafiku. A cena? Asi tak ako napisal Gekon. Zalezi od toho ako si budes pocas vyvoja vymyslat nove veci a menit neustale zadanie :)
m
Profil *
armin

no myslel som, ze ta cena bez designu (nakodovaneho) , keby som dodal nakodovany design kolko by stalo programovanie (php + mysql prip. nejaky js, ajax.. :) a pod..)

ak by to zadanie bolo taketo ako som dal ? (1. prispevok ) Aka by mohla byt cena ?
Měsíček
Profil
Záleží taky na rychlosti, a štěstí tipuji tak 10 000,-
armin
Profil
m: aspon ja osobne preferujem aby mi bol dodany aj design. Ak uz nieco robim, tak to odvediem prvotriedne, aby sa ziadne zasahy do kodu nemuseli robit a nasledne riesit "nefunkcnost" v dosledku - ale kamarad co do toho kodoval design myslel ze to sa musi tak... a teraz mi nejde vobec administracia...

Inak cena 10-15 tisic je na mieste (nakodovat design vratane celej aplikacia).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0