Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Kolik přibližně stojí jednoduchá webová prezentace (pár kilobytů textu, galerie, poměrně slušná grafika)?
Acci
Profil
Stačí si projet pár webdesignerských studií a podívat se na ceny
Wan-To
Profil *
Já jsem si jich pár projel, ale tam bylo vždy nějakých 100 korun za hodinu. To mi je k ničemu, když někomu potřebuji předem říct, kolik stránky budou stát a nevím, jak dlouho je budu dělat...
Marty
Profil
Záleží kolik stránek, zda by to vyžadovalo instalaci nějakého rs, atd...

5 stránek + to co jsi popsal bych IMHO viděl na 10 000
Petra
Profil
Wan-To: No to bys ale právě vědět měl, jak dlouho to budeš dělat. Pokud to nevíš, v nejhorším tě to pro příště pořádně vyškolí ;-)
U jednoduché prezentace přece není zas až takový problém ten čas odhadnout, když je to jednoduché, je malá pravděpodobnost že se u něčeho zasekneš a zdržíš.
thingwath
Profil
Dobře zvážit vlastní náklady a na základě toho určit výslednou cenu je základ každého podnikání :-)
habendorf
Profil
Dobře zvážit vlastní náklady a na základě toho určit výslednou cenu

Typická chyba. Cena se určuje podle toho, co snese trh (co je ochoten kupující zaplatit, samozřejmě s ohledem na konkurenci).
thingwath
Profil
To jistě ano, ale stále přitom nesmím pominout vlastní náklady, protože můžu taky záhy skončit v pěkně rudém mínusovém pekle :-)
MissCroft
Profil
Já třeba dělám prezentace a jsem mnohem levnější. Záleží na počtu stránek, ale osobní ohodnocení nebývá vyšší než 1000 kč, samozřejmě, když chce někdo vlastní doménu, náklady na to si hradí sám...

Pokud to bude chtít další věci jako PHP a nějaké větší struktury, pak cena narůstá, ale 10 000 - tam by u mě ta cena nikdy nedošla...
Leo
Profil
"Pokud to bude chtít další věci jako PHP a nějaké větší struktury, pak cena narůstá, ale 10 000 - tam by u mě ta cena nikdy nedošla..."

A mas legalni software, platis pripojeni na net, vydela ti to aspon na telefonovani, na socialni pojisteni, zdravotni a dane? :-) Pokud tam ma byt aspon trosku kvalitni grafika tak je 10000 tak minimum, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0