Autor Zpráva
tomas657
Profil
Dobrý deň,

pred niekoľkými mesiacmi som prenechal svoj web www.csm.host.sk jednej pani a tá sa oňho teraz vôbec nestará. Chcel som ho získať späť, ale pani nereagovala ani na jednu z mojich výziev. Chcem sa preto opýtať, ako mám dosiahnuť kontakt...

Mám kontaktovať host.sk a vysvetliť situáciu alebo čo mám s tým robiť?

Viem, že pokiaľ nemám heslo na ftp, tak sa k webu nijak nedostanem..., ale chcel by som ho získať späť alebo nejak prinútiť majiteľku webu k tomu, aby web aktualizovala...
Railbot
Profil
tomas657
Myslím, že by bylo dobré si nejdřív ujasnit, co chceš. Webu už pravděpodobně nijak nedosáhneš. Pochybuji, že by tvůj problém někoho zajímal, když jsi web sám někomu přenechal. Tvá hloupost, že ano?
tomas657
Profil
Tvá hloupost, že ano?

Možno áno, ale chcem vedieť, či existuje aspoň teoretická šanca získať web späť...
Manq
Profil
tomas657
Ano, teoretická existuje skoro vždy. S praktickou už je to horší.
fandaa
Profil
tomas657
či existuje aspoň teoretická šanca získať web späť...
Počkat až ti odepíše...

EDIT: Aha.. To není teoretické.. :D
tomas657
Profil
Počkat až ti odepíše...

písal som asi pred 2 mesiacmi, pred mesiacom aj pred dvoma týždňami...
Ice
Profil
tomas657
priste si ponechas zadni vratka. Extra ftpko a pristup k uctu. Njn co uz ted....
tomas657
Profil
Extra ftpko a pristup k uctu

Na freehostingu?
Ice
Profil
tomas657
to jsem až tak nezkoumal, jaká je to doména. Přístup do administrace potřebovat určitě nebude hned. Nastavení pro databázi a ftp jsi jí klidně mohl dát. Po půl roce nebo po tom, že by se ukázala jako důvěryhodná osoba, tak přístup do administrace. S přístupem k FTP a databázi musí bohatě vystačit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0