Autor Zpráva
Black
Profil *
Do počítače se mi nastěhovali viry a když jsem si aktualizoval Antivir(používám Pandu) našlo to toho docela dost. Na počítači už mi sice žádná výstraha, že mám v počítači infekci nebliká, ale nemůžu se dostat do vlastností na ploše, ovládacích panelů či nastavení účtu, kde si vybíráte obrázek či dáváte na uživatelský účet heslo. Když kliknu na jednu z těchto jmenovaných položek, objeví se rámeček s textem, že byl omezen přístup a at´ se obrátím na Správce systému. Komické je, že se v době, kdy se tohle snažím spustit nacházím na administrátorském účtu. Také se mi při každém přihlášení objevuje chybové hlášení, že soubor C:/Windows/shell.exe nebyl nalezen – procházel jsem databázi infikovaných souborů v mém Pc, které našel Antivir a tam tenhle shell je. Proč se nemůžu dostat do ovládacích panelů apod., když jsem na admin.účtu? (na účtu s omezením, bez admin. funkcí se vše zobrazuje normálně, ale to je mi k ničemu, protože je to účet s omezením). Co s tím? Je to následek toho viru, který byl v počítači? Díky za pozornost
Měsíček
Profil
Spíše nešetrné zacházení antiviru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0