Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Ahoj, vím, že mě pošlete do háje, ale je to silnější než já... Možná si pamatujete na 4Dj Studio a jeho poptávku . Zároveň zde hovořil o mé neschopnosti. Když jsem mu, ale psal:


4djstudio

asi jsi zapomněl dodat, že díky mé neschopnosti jsem ti nakodoval první stranu
jinak chápu, že jsi možná na mě naštvaný, ale buď soudný, jak dlouho trvalo vytvoření grafiky(což sice nevím, ale asi tuším, že to nebylo za pár dnů) a za jak dlouho jsi chtěl to nakódovat


a on odepsal: a prvni stranka jak rikas je stene spatne nakodovana a grafika v ni nesedi ani v prohlizeci firefox a opera tim bych tuto debatu uzavrel proste si skutencne nepredvedl ssvou kvalitni praci ... to se namne nezlob ale musis to uznat sam .... kdyz do neceho jdu tak musim jasne vedet ze nato mam ....

dobře, nebyla dobře nakódovaná... když tohle ale tvrdím, tak přeci nepředám špatně nakódovaný návrh první strany nejspíš zdejšímu členu drashovi, který z 99% komplet přebral můj kód a dole má odkaz na czewe.net ... to, že drasha využil mého kodu mi nevadí, ale vadí mi když se tu 4DJ Studio
naparuje, že mu vlastně ta první stránka byla k ničemu... myslím, že je to dosti sprosté... co myslíte?
habendorf
Profil
co myslíte?

Že byste si to měli vyřešit mezi sebou. Někde jinde, pokud možno.
vertigo4
Profil
habendorf
taky myslím, a asi mu napíšu... chtěl jsem ale udělat to samé, co on vytáhl na mě
vertigo4
Profil
udávám, ještě adresu webu 4Dj Studio
habendorf
Profil
Nevím jak vypadala předchozí verze, ale tohle také není nakódované moc dobře. Ale za 2k těžko chtít zázraky.
vertigo4
Profil
habendorf
spíš s tou grafikou chtít zázraky, ale mě jde hlavně o princip
Měsíček
Profil
4Dj Studio byla opravdu k ničemu, ale byla užitečná Drashovi :)
Nox
Profil
vertigo4
Vypadá to, že si si nezjišťoval moc informací předem ("což jsem před tím, než jsem dostal psd nevěděl"), což je celkem tvá chyba...a je pravda že za 4 dny necelou stranu není zas tak dobré...ale celkově na to bylo mál času, to jo
ale zas odměna vzhledem k požadovanému času na celý web nebyla nijak slavná
Manq
Profil
Ale za 2k těžko chtít zázraky.
To ano, ale tohle?

		          <p>&nbsp;</p>
			          <p>&nbsp;</p>
			          <p>&nbsp;</p>
			          <p>&nbsp;</p>
			          <p>&nbsp;</p>
vertigo4
Profil
Nox
tu první stranu jsem dělat od 12:00 hodin jednoho dne do asi 9:00 druhého dne

Manq
tohle zrovna není moje práce...
Manq
Profil
tohle zrovna není moje práce...
Však nic takového jsem neřekl...
habendorf
Profil
Manq

Já se na kód ani nekoukal, jen jsem zkoušel, jak se výsledek chová - bez obrázků, ++ písma apod.
shaggy
Profil
vertigo4
Možno sa urazíš, ale je to tvoja chyba. To potom tak vyzerá, keď tu každý ponúka webdizajn a pritom to poriadne nevie.
Ten návrh je zlý už od základu (je tvorený pre flash a nie pre pekne upravené html), ale ešte nikdy sa mi nestalo, že by som nevedel nakódovať nejaký návrh. To je aj dôvod, prečo si dovolím tvrdiť, že je tu veľa neschopných ľudí.
Ty si neurobil čo od teba požadoval, ty si nesplnil jeho podmienky. Prvé čo sa opýtam pri zadávaní zákazky je - čo požadujú odo mňa. A ak nepovedia termín, tak poviem ja, koľko mi to bude trvať. Ak mi povedia nejaký krkolomný termín ako v tomto prípade, tak odmietnem, nie som odkázaný na každú prácu.

Tak sa nečuduj.

Ale úprimne - ja bežne kódujem ukážkové stránky za taký čas, aký ti bol poskytnutý a toto by som tiež zvládol, nie je to nič ťažké, len je to zle vymyslené.
vertigo4
Profil
shaggy
neurazím se, je to tvůj názor a rozhodně to od tebe beru víc než od od 4Dj Studio :D

ale už nechci řešit to jak jsem to udělal, udělal jsem chybu a poučil jsem se... ted mi jde ale o něco jiné - viz můj dotaz či stížnost nahoře
shaggy
Profil
vertigo4
ak narážaš na to, že niekto z czewe.net prebral tvoj kód... tak to už je úbohé, ale bohužiaľ neexistuje reálna možnosť ako sa proti tomu brániť, asi sa nezmohli na nič vlastné...

a naozaj neviem čo si mám myslieť, pozerám teraz tú výslednú stránku a nemám pocit, že by bola dobre urobená (nehovorím o chybách v kóde, ale o jej celkovom prevedení) - je to nalepené na ľavú stranu a zvyšok tvorí obyčajná čierna farba (stránka do nej pozvolne neprechádza, ale proste z ničoho nič skončí a začne čierna farba). To tiež nepovažujem za dobré nakódovanie.
Dúfam, že sa normálni webdizajnéri poučia a nebudú brať každú sprostú zakázku... a deti, čo sa hrajú na webdizajnérov... tie sú mi ukradnuté, tie môžu robiť čokoľvek za "almužnu".
vertigo4
Profil
je to hrozné... drasha nehodlal ani změnit index.php v odkazu loga na index.html, to jsem já takto dodal, protože jsem si to neuvědomil, protože jsem chtěl změnit koncovky u stránek, ale nedošlo na to... tak to je fakt síla...
drasha
Profil
taky musim neco pripsat :D jakoz to autor...ja to vubec nechtel po nekomu dokoncovat..typek psal, ze jestli mu neudelame web, ze potrebuje rozkodovat jen spodni cast ... měli jsme na to 2dny..celkem sibenicni termin...no, ale udelali sme to...a uz vic nez mesic cekame na to, kdy zaplati...
sorry za tak pozde, dlouho sem tu nebyl ...
vertigo4
Profil
drasha
jj mě nevadí, že jsi použil můj kod... ale to jak se 4djstudio naparoval, že je ten můj kod nepoužitelnej a přitom ti ho předal ke zpracování...
drasha
Profil
no, rozhodně, autorské práva jsou...když nezaplatí, můžem ho žalovat společně :)
vertigo4
Profil
drasha
hh to bych si dal... s ním už nechci mít nic společřného :)
drasha
Profil
xD snad zaplatí..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0