Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, potřebuju si koupit nový počítač a potřebuji ho hlavně na práci, (otevřený 4 prohlížeče, grafický editor, atd ... ), takže jsem přemýšlel hlavně o tom, aby měl dostačující RAM. Celkem by mi stačila následující nabídka:

PROCESOR: AMD ATHLON 64 X2 4800+ EE BOX SOCKET AM2, 65W
GRAFICKÁ KARTA: ATI™ RADEON™ X1250 S PODPOROU DX9 - INTEGROVANÁ NA ZÁKLADNÍ DESCE
ZÁKLADNÍ DESKA:GIGABYTE MA69G-S3H 690G AM2,DDR2,VGA(HDMI),SATA2,GLAN,1394,PCIE
OPERAČNÍ PAMĚŤ: DIMM DDR2 2048MB 800 DC KIT (2X1024) TRANSCEND CL5 JR
PEVNÝ DISK: SEAGATE BARRACUDA 250GB SATAII/300 16MB 7200 (NCQ)
DVD MECHANIKA:DVD RW LG BLACK GSA-H54N ±R/±RW/RAM/DL
TV TUNER: LEADTEK WINFAST DTV2000 HYBRID TV TUNER PCI
ČTEČKA KARET:CARD READER I-TEC USB 2.0 ALL-IN-ONE INTERNÍ BÍLÁ
SKŘÍŇ: CASE MIDITOWER 5410 (WHITE/BLACK) (350W ZDROJ FORTRON )
KLÁVESNICE + MYŠ: ECK 203 WHITE/BLUE MULTIMEDIA (PS2) + GENIUS NETSCROLL EYE OPTICAL PS2

Sice TV tuner asi nevyužiju, ale ostatní mě tak nějak vyhovuje, samozřejmě i cena...

Zajímalo by mě hlavně, jestli má někdo zkušenosti s jmenovanou ATI kartou. Monitor si chci pořídit LCD 19" a tak mě zajímá, jestli náhodou tato karta nemá nějaký problémy se zobrazováním (z mých skušeností jsem měl problémy, kdy kvalita zobrazení integrované ATI na jednom LCD byla mnohem horší než u nVidia)

No a celkově, jestli má někdo zkušenosti s touto konfigurací, byl bych vdečnej za jakoukoliv připomínku, protože HW zase tak nerozumím...

Díky Honza
Railbot
Profil
To bude asi nějaká hotová sestava, že? Vypadá to na to. Celkem nic moc. Grafická karta na základní desce může stačit a nemusí. Podle toho na jakou práci. Paměť 2GB není v dnešní době buhvíjaký zázrak, ale většinou stačí. Cenu jsi neuvedl, takže těžko soudit jestli je to odpovídající.
H13
Profil
10200 bez DPH
quinux
Profil
H13
Jmenovanou grafickou kartu mám také a na CRT monitoru zobrazuje bez problémů (alespoň jsem žádný nezaznamenal).
H13
Profil
No já se ptal hlavně na LCD, taky by mě zajímalo, co znamená toto u základní desky:

VGA Integrated - s výstupy D-SUB+ HDMI (přes dodanou redukci DVI)

Tak teď nevím, má ta deska výstup DVI (protože ten LCD monitor DVI má), nebo má VGA, která se bude redukovat na DVI (a mělo by to vůbec smysl)... ???
quinux
Profil
H13
Bohužel LCD nemám, takže v tomhle ti neporadím a DVI výstup na desce taky ne, ale na té tvé zjevně je ;)
Davex
Profil
Pokud je to počítač PC1 GAME+ z EW, tak je na desce MA69G-S3H konektor D-SUB (analog VGA) a z konektoru HDMI lze přes redukci získat výstup DVI. Viz. recenze desky
H13
Profil
No díky za link, ale zřejmě nemá:
http://www.gigabyte.eu/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?Pro ductID=2554

Tato má(GA-MA69GM-S2H), ale tato asi ne(GA-MA69G-S3H) - no každopádně díky za link, podle fotek je to nejlepší... no a vypadá to, že ta grafická karta, která je spíš používaná na noteboocích a bude mít problémy s linuxama a já používám suse, takže asi budu muset vybrat něco jinýho...
H13
Profil
Davex
Díky za recenzi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0