Autor Zpráva
Pitrýsek
Profil *
Dobrý den,

dělám si anglické stránky a chci poskytovat služby do zahraničí. Po technické stránce mám již vše hotové, ale nevím jak s platbami. Na stránkách mám uveden zatím pouze IBAN (vlastním běžný účet v bance), ale myslím, že to nejspíš nestačí, respektive, že to není tak pohodlné.

Chci Vás tedy poprosit, zda byste mi mohli vysvětlit, co a jak zařídit a na stránky umístit, aby to odpovídalo běžným standardům, případně na co si dát pozor. Nemám o tom ani páru.

Děkuji velmi.

Přeju hezký den
quinux
Pitrýsek
V tvém případě bude nejlepší řešení PayPal. V zahraničí je velmi populární a lze přes něj platit i kartami. Návod na implementaci mají na svém webu.
Railbot
Já jen doplním, že PayPal je kvalitní a spolehlivý systém s velmi rychlými transakcemi. Takže určitě dobrá volba pro podnikání směrem do zahraničí.
armin
A ja dodam ze pri zrizovani paypal uctu se musi zadat cislo tve kreditky, expirace, a cisilko ze zadu a predevsim, musis mit v bance nejaky nenulovy limit na internetove transakce - jinak ti paypal neveme kreditni kartu. Proc ji chce overit? Protoze si muzes kdykoliv s verifikovanou kreditkou posilat penizky obousmerne paypal <=> tvuj ucet v bance. Jak psal Railbot, transakce jsou okamzite, o kazde transakci jsi informovan prehlednym a hezkym emailem, rovnez po prihlaseni se na paypal mas k dispozici "vypis z uctu". Lze prijimat penizky v ruznych menach, prevadet si je, atd atd. Poplatky jsou nulove ve srovnani s bankovymi subjekty cz/sk.
Pitrýsek
Profil *
Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0