Autor Zpráva
an
Profil *
zalohujete si cisla z kontaktov na icq, qip.. .? existuje na to nejaky program, ktory by to napr. hodil do txt, exelu.. a pod ? (pri väcsom pocet kontaktov to je rucne dost zlozite robit)
Mistr
Profil
Já bych tu otázku s dovolením ještě rozšířil: zálohujete data v mobilu? A případně jak?
habendorf
Profil
zalohujete si cisla z kontaktov na icq, qip.. .?
Kontakty máš na serveru, takže netřeba.

zálohujete data v mobilu? A případně jak?
Jednou za (dlouhý) čas. Nokia PC Sync.
an
Profil *
habendorf

no hej. ale nikdy nevies co sa moze stat :) nechcel by som niekedy prist o vsetky kontakty.
Railbot
Profil
Kontakty máš na serveru, takže netřeba.
Třeba. Taková databáze u icq nemívá zrovna nejaktuálnější data. Několikrát odzkoušeno.
habendorf
Profil
Railbot
Věc názoru. U mobilu to smysl má - může se ztratit, rozbít atd. Ale u ICQ, pokud tedy všechno nějak klekne a přijdu o kontakt třeba na Plaváčka nebo Chamurappiho, no tak si je prostě bez problémů zase najdu.
Joker
Profil
an
zalohujete si cisla z kontaktov na icq, qip.. .?
Na co? Kontakty jsou uložené na serveru a Miranda ještě navíc má kopii seznamu v lokálním počítači. A že by současně zkolabovaly ICQ servery, všechny počítače na kterých mám Mirandu a můj flashdisk, považuju za dost nepravděpodobné :-)

existuje na to nejaky program, ktory by to napr. hodil do txt, exelu.. a pod ?
Nejspíš na to Miranda bude mít nějaký plugin. Miranda má plugin na všechno :-)

Já bych tu otázku s dovolením ještě rozšířil: zálohujete data v mobilu? A případně jak?
Soubory ano. S kontakty je trochu problém- zatím jsem nepřišel na to, jak z Nokie dostat kontakty v nějakém rozumném/čitelném formátu.
Mimochodem, nevíte, jestli Java aplikace v mobilu mohou pracovat s kontakty? Že by se do mobilu nahrála zálohovací aplikace, která by vyrobila nějaký soubor, ten se nahrál přes BT... a případně naopak do mobilu nahrál soubor a aplikace by obnovila kontakty.
an
Profil *
habendorf
mozem sa spýtať kolko (priblizne) mas kontaktov v icq / mirande / qip ... ?

Joker
hej. no ja pouzivam qip... asi si budem musiet stiahnut mirandu :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na an:
V QIPu se historie komunikace ukládá do texťáků nazvaných podle ICQ čísel kontaktů, takže mám-li historii, není problém kohokoliv zpětně dohledat.
habendorf
Profil
Joker
Na co? Kontakty jsou uložené na serveru a Miranda ještě navíc má kopii seznamu v lokálním počítači. A že by současně zkolabovaly ICQ servery, všechny počítače na kterých mám Mirandu a můj flashdisk, považuju za dost nepravděpodobné :-)
Přesně tak jsem to myslel.

S kontakty je trochu problém- zatím jsem nepřišel na to, jak z Nokie dostat kontakty v nějakém rozumném/čitelném formátu.
Je to obyčejný texťák.

an
Tak jsem je kvůli tobě spočítal - 27. Zdá se mi to až dost.
an
Profil *
habendorf
aha ;) no vies si predstavit ze by ti tych 27 kontaktov ,,zmizlo,, a ty by si po diskusiach a nevien kade hladal ich icq cisla ?

Chamurappi
dik, za radu ;)
habendorf
Profil
an

a ty by si po diskusiach a nevien kade hladal ich icq cisla ?
Ne, snad každý icq klient umí hledat, kapišto? :o)
Školník
Profil
Kontakty v kécálkovi nezálohuju, možná bych jejich ztrátu uvítal. Nejsem dost akční na to, abych jich kupu smazal a začínat s čistým štítem by byla dobrá výzva..:-)

Naopak v telefonu zálohuju vše - poznámky, kontakty, kalendář, todo - synchronizací s Outlookem.
an
Profil *
habendorf

aha :), ja som nevedel že si všetkých v cl pamätáš podľa mena :) (alebo prezývky..)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0