Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Ahoj,
chtěl bych na Vás menší otázku ohledně našeho "Zdravotnictví" jako takové.
Předem píši že je mi 18, jsem sudent SOŠ a trochu se zajímám o dění v naší vládě.
To co se děje od Nového roku mi vyrazilo trochu dech. Trochu nechápu reformu zdravotnictví, proč každý občan musí platit u (nevím jestli u každého) lékaře 30,- za prohlídku + 60,- za recept a + léky. A to si platíme zdravotní pojištění. (Samozřejmě já ještě ne, ale až dostuduji tak budu muset.)
Nedávno byl můj menší sourozenec a mámou (po akutní leukémii) na vyšetreni v Motole a platili necelé 300,- jen za vyšetření a to tam jezdí každý měsíc. Dost mě štve že, jelikož to nejvíc pocítí mladí lidé a důchodci, kteří nejsou zrovna 2x bohatí.
Tak si tak říkám jestli by nebylo lepší se spakovat a odstěhovat se někam do ciziny. :(( Možná by tam bylo líp.
Má otázka tedy zní, jestli je tohle dočasné řešení reformy, nebo to zůstane na pořád.
Promiňte mi to, nechci si tady léčit mindráky, ale z naší vlády se mi chce tak akorát blejt.
Měsíček
Profil
Život je pes, vláda je vlk.
Timy
Profil
Když neexistoval internet tak člověk alespoň to věčné nadávání na všechno neměl furt na očích…
habendorf
Profil
Podívej se prosím, jak se tato diskuse jmenuje - Jak psát web. Takže klidně na toto téma diskutuj, ale pokud možno jinde.
Ghosting
Profil
habendorf
hmm, jenomže tohle je sekce nezařaditelné dotazy :) pokud ti tak vadim či tohle vlakna požádej nějakýho moda :)
Fantomasmag
Profil
Ghosting
jenomže tohle je sekce nezařaditelné dotazy
Ovšem myšleno pro dotazy týkající se tvorby webových stránek nespadající do žádné z nabízených kategorií ;-) Na přivolání moderátora stačí koutelné zaklínadlo MMM
Ghosting
Profil
dobře tedy, eniky beniky kliki bé ábr fábr domine elpce pelce do pekelce ..... LOCK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0