Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Tak, nainstaloval jsem si :

1) Apache 2.0.54 - .msi soubor pro win 32
2) Php 5.0.4 - zip pro win 32
3) MySQL 4.1.11 - no install - pro win32

V tomto poradi.
Mam windows 2000, no a Apache s php funguje cool,
ale když si pustim php my admin a vyberu nejakou tabulku a chci ji procházet
tak to napíše "apache.exe genoroval chybu, proto bude systémem windows uzavřen...." -
to už ale není náhoda ... i po 3restartu to dělá pořád u všech tabulek ...
Co může být špatně ??!!!
Mám něco přeinstalovat - nebo mám blbě nakonfigurováno ?
Ale hlavně co ??? !!!!
Dik
weckho
Profil
Nevim jestli je to tím, ale nainstaluj si Windows XP spíš...
Martin Kuželka
Profil
weckho: tím to fakt není, mám Windows 2000 a všechno jede v pohodě.
Leo
Profil
O instalaci PHPMyadminu jste se ale nezminoval, treba jen pouzivate verzi, ktera si s danymi verzemi Apache, PHP a MySQL nerozumi, Leo
Yuhů
Profil
a není něco v error logu toho apače?
Anonymní
Profil *
No, prave ze neni. Ucvaknou ho windows a apache podle servisniho monitoru porad bezi ....
Leo
Profil
A prace s databazi v PHP bez PHPMyadmin beha? Leo
jamesss
Profil *
Nejsem si uplne jistej, ale vim, ze nejakou takovou chybu mi to taky rikalo, kdyz jsem to instaloval. Problem byl se souborem libmySQL.dll. V pocitaci musi byt pouze a jen jedna verze tohoto souboru.

Widle udelaj pri instalaci to, ze ulozej tenhle soubor a taky php.ini do adresare win nebo system32. To se ukaze jako problem, kdyz si clovek nainstaluje apache a mysql a pak to odinstaluje a treba znovu nainstaluje, tak se muze stat, ze najednou ma v pocitaci nekolik tehlech souboru. Kdyz pak apache a mysql ma bezet, tak se nacita ten nespravny soubor.

Ja to vyresil tak, ze uplne vsecko, co patri k apache a mysql, co bylo ve win nebo system32 adresari jsem ulozil do adresare, kde je apache a mysql a do techto adresaru jsem pak nastavil systemovy promenny (set path .... control panel, system, advanced, environment).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0