Autor Zpráva
Majky
Profil *
Chtěl bych si udělat nějaké forum, už ho mám nainstalované ale nevím o čem. Měl jsem forum o PC ale těch je mraky a moc se to nechytlo. Potřeboval bych nějaký tip od Vás zkušenějších jaké forum založit nebo spíše o čem. Nějaké všeobecné není ono. Chce to něco konkrétního a něco co ještě není. Potřebuji poradit a zároveň bych přivítal nějaké moderátory.
Timy
Profil
Podstatně důležitější než nainstalovat forum (=to umí každý blbec) je sehnat na něj lidi. Já jsem rozjel forum o matematice až když jsem měl návštěvnost 500 lidí za den na hlavním webu.
Nox
Profil
Proč vlastně chceš dělat fórum, když nevíš o čem? Nějak mi uniká smysl
Majky
Profil *
Chtěl bych něco rozjet, něco co by bylo přínosem i pro ostatní
Měsíček
Profil
Přínosné může být cokoliv, jde jen o to, že třeba nikdo nemusí o tvém fóru vědět. Jinak zkus fórum o něčem co tě baví :)
Majky
Profil *
Chtěl bych udělat forum o reklamách jako je Adsense,Etarget,Billboard atd. Co si o otm myslíte. Nebude to proti podmínkám Google?
Měsíček
Profil
Řekl bych, že ne.
Majky
Profil *
Chtěl by mi s tím někdo pomoci? Bylo by to o všech výměných a reklamních systémech aj. jinak na message@volny.cz
Timy
Profil
Majky
A už máš vypracovaný nějaký plán, jak tam nalákat lidi, kteří se budou ptát a lidi, kteří budou odpovídat?
Majky
Profil *
S tím potřebuji pomoci, fórum už je. Ale potřebuji moderátory, kteří něco o tom vědí, já vím adsense a něco kole, etargetu atd
Manq
Profil
Majky
Když chceš dělat fórum o nečem, co má pomoci jiným lidem, tak bys měl, jako vedoucí fóra vědět o dané věci víc než dost.
Majky
Profil *
To vím, kdo by chtěl pomoci a spolupracovat jako moderátor?
Railbot
Profil
Majky
Uživatel toho fóra.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Majky:
„To vím, kdo by chtěl pomoci a spolupracovat jako moderátor?“
Moderátory si vyber z návštěvníků a přispěvatelů Tvého fóra.
K
Profil *
Ja bych na tvem miste rozjel forum kobercich - takove jiste neexistuje a urcite par uzivatelu ziskas;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0